Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ára már most is megvan, 94.900 a rozsdamentes acél (a képen), 109.900 a titánium, mindennel (csövek, bilincsek, stb) együtt.
A hangjához meg kellene majd egy ZX6R, amire felrakjuk, mert rendeltem egy titánium verziót!
légyszi ha infóhoz jutsz a hagjaval kapcsolatban meg nemileg az árával kapcsoaltban akkor ird mar meg ide kérlek:)
KawaNinja, a TwoBros tényleg szebb, csak ez a Thunder kevesebb mint fele annyiba kerül...
Hangja nincs még, de szerintem úgyis rendelek egy titánból, akkor majd lesz hangja is!
szép azért az a dob dannyboy nekem tetszik nagyon:) nekem ilyen az iizlesem! mondjuk a towbors a legszebb de ez én vagyok izlesek es pofonok, hatulrol nagyon szep ez a thunder, a hangja milyen enmtudod danny?
A HONDA is!!!!!!!!!!!!!! .......................bocsi hogy beleugatok
szerintünk is!


LX
Na skacok, jók legyetek.

És a lényeg, hogy szerintem a Yamaha és a Kawa is jó.

Üdv

BB
Zsu

csak a színe, és a típusa illetve a formája a gáz. Mellesleg a blokk is elég gagyi...
de sok balesetmentes kilómétert hozzá, és tényleg szép!
szóval tényleg vigyázz magadra!!!!
(belefáradtam ebbe a típus háborúba... )

LX
1ébként gratulálok, szép mo..Yamaha! Nem is tudom, így elsőre kiköpött olyan, mint a Danny R1-ese az eredeti matricákkal. Biztos csak a véletlen...
Nem kérdezd csak meg! Megígérte, h ideadja egy körre! Vhol a Mland fórumban is van nyoma az üzengetősben...keresd ki ha van egy kis időd!
Szerintem ezt álmodtad.
Torro, nem is neked kell büszkének lenni. :)))


Nem? A fenébe, pedig nekem anno a Danny még az R1-et is beígérte! Pedig az aztán nem semmi!!
Ugyan, mindig mondja, hogy van egy R6-om, van egy R6-om (nem mintha erre én büszke lennék...na mind1 ) de látni még nem látta senki!
Képet nem mellékelnél róla had lássuk mi is!
Köszi Torro a bizalmat (casco). :)))

Kiábrándító leszek, de nem kaphatod meg cserébe az R6-ot, mert az Neked túl jó. :)))
Én szívesen odaadom 1 körre...nagy baj nem lehet, casco van! De vigyázz, utána visszaülni kiábrándító lesz!
Nekem meg nincs kawám. :DDD
Ennél még a Yosi és akrapovic is jobban néz ki!

De ez miatt nem izgulok, enyémen a legjobb van ARATA!
Danny

remélem nem haraxol meg.... szal" hátulnézetből ok, de oldalról (SZERINTEM!!!) nagyon buta.... attól még lehet jó, meg hát ízlések és pofonok....

LX
Nnna, új ZX6 tulajok, most kaptam meg a spanyol kipugyártónktól az új Kawára való dob képeit (titán vagy rozsdamentes acél):

ezt mondjuk ma sik topikba kellett volna irni demost ittvan:)
nem akartam én 6RR-t venni, mivel azt igen hamar felismertem hogy a 636 az több mint a 600 tehát a kérdés nem az volt hogy miert ezt vegyem hanem hogy azt miert ne amúgy phoenix, elküldöm már a regisztraciomat a klubba necsak a szám járjon csak fotót még nemtok mellékelni az baj? te meg el tudod postazni a matrajszot?
KawaNinja!
A ZX-6RR -t csak azért árulják, hogy beférjenek a 600-as versenyekbe, ugyanis a 636 a +36ccm jével már nem mehet a stockban. Tehát csak a versenyzőknek jött ki, hülyeség megvenni. A 636 majd 10-15 level erősebb, jobb, eladhatóbb, talán még olcsóbb is... szóval egyértelmű. Láttam cimborákkal két ZX-6RR lóerőmérését a Pannónia-Ringen. Szép görbét rajzoltak, de a 636-tól tényleg elmaradnak, ahogy egyébként a mérések alapján az összes 6 kilós, bármennyire szeretem én is az R6-ot vagy a 600RR-t.
ez igaz csak siman R6 de de van CBR600RR és cima CBR600as is...megneztem a vebódalt:)