Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ZX 7 R ELADÓ
MAGYAR MŰSZAKIS!
I.á.: 600.000ft
20/223-1420
Szia írtam privátba
szia, igen kb 10 eve mikor meg 7R-em volt :) azota is megvan a hengerfej...
...nem tudom, hogy valoban halodik-e, de ha esetleg kelleni fog egy akkor nekem van
Én is keresgéltem! Szerintem nincs Gyári!!...Egyet láttam Ebayon ami sztm erre való 27e körül volt!..és az is lehet uti üvegszál!!!!!!.....Én is vennék egyet!
Ja már Látom Bocs a figyelmetlenségért!! Köszi :-)
Üdv!..
Mi is készülünk haverral...kis kiruccanásra oda!...Gondolom rendes Nyitvatartással lesznek!?..vagy esetleg tudod ,hogy mettől meddig?!
Üdv mindenkinek.

Ma voltam kint életre kelteni a szörnyet, viszont ami feltűnt, hogy alapjáraton ha fel kapcsolom a lámpát akkor ejti a fordulatot...
Kezdjek el generátort keresni vagy van valakinek egyéb ötlet ami okozhatja ?
Üdv urak! Márc. 4-5én állítólag jó kis akciók lesznek a Pinkmotorsnál. Hátha valakinek valami aktuális így szezon kezdetén lassan. http://www.pinkmotors.hu/2017-... Ugyanitt ezzel a hírrel szeretnék betolakodni a fóruméletbe.
talán van húzó toló bovdenem hozzá. igaz használt, sokan zsírozzák kenik a bovdeneket, vannak praktikák .....
lehet én is körülnézek még mielőtt megveszem a rohadt drága új bowdeneket.
Az első mondat így helyes: "Eladásra kínálom a következő könyvet: CLYMER Kawasaki ZX7,ZX7R,ZX7RR Ninja 1991-1998"
Sziasztok!
Eladásra kínálom a következő könyvet: CLYMER Kawasaki ZX7,ZX7R,ZX7RR Ninja 1991-1998 könyvet!
8000Ft-ra gondoltam. Bővebb információ a 06203994889-es telefonszámon!
most jártam így zx6-al, nekem a bovden feszesség állítók kavartak be, vissza tekertem őket 0-ra , bekötöttem és újra beállítottam + a kormánysúlynál kapott egy kis szilikont hogy jobban vissza menjen a gázmarkolat gumija.
Hello! 1998 ashoz keresek egy szivoszelepet. Bontott innen valaki blokkot?
Udv.
Üdv mindenkinek!
Lassan sorra veszem a karbantartabi valót,így eszembe jutott egy,az előző szezonban kezdődöt,probléma.Néha csak kézzel akart vissza menni a gáz,valakinek volt már ilyen?Rögtön mindkét bowden csere vagy van valami más megoldás?
A címedet még mindig nem küldted! Így nem tudom hétfőn feladni postán!
Helló
Várjuk a jó időt,egyébként hálistennek kötelező dolgokon kívül nem volt még gond vele.Ott minden rendben?
Írtam üzenetet
Nekem van DID... még a 7-eshez vettem de nem a lánc nyúlt meg csak a feszítő akadt meg. Bontatlan, még szét se hajtottam... 8320Ft volt... 7 ezer+postával adom ha kell! DID IC-A7996B
Sziasztok
Küldjetek már egy jó oldalt ahonnan jó áron lehet rendelni kellene nekem vezérműlánc és feszítő és kuplung cuccok már nézelődtem sok felé eltérő árak vannak köszi
Hy!

Mi a helyzet? Jól muzsikál a gép? Tesómét vetted meg tudod Minden rendben van vele és veled?
igaz
Szia! Lehet, hogy írtál csak Én nem kaptam meg vagy véletlen elfelejtetted, csak szólok, hogy nem kaptam semmilyen e-mailt.
ok. írok és megy a kép.