Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy jófej 12 es tulaj soha nem zavar minket :-), örülnék ha ismét találkoznánk...
Hello skacok. Bird szívélyes invitálását elfogadva szeretnék veletek gurulni aug.12-én, ha nincs kifogásotok ellene.
Köszi az ötletet!
Az emberes adagok részemről pozitív elbírálás alá esnek
... a Gulyás, vagy a Gémeskút. a Gémeskúton eleg emberes adagok voltak eddigi tapasztalat alapjan.
Bar a legjobb szerintem SzFVáron a Diófa, + ilyenkor a kerthelyisége is nagyon szep.

de nyilván izlesek es pofonok...
Na akkor salátát fogok enni. Krumpli salit
Mint pl....
Háát én inkább beülök egy hűvös helyre eszegetni, mint állva tolni egy sajtos-tejfölöst. De ebből nem csinálok problémát. A társaság a lényeg és nem a kaviár
Nekem mindegy, de gyanús, hogy Bird barátom már most tudja, hogy éhes lesz
Itt ettem nemrég frankó lángost! Szerintem nem kell túlragozni, motoros ruhában úgy sem 3 fogásos ebed kell :))
Velence
A Kék-Tó Gárdonyban van... és szerintem van nála jobb it a kornyeken..
Nekem mindegy. Ha nincs javaslat, akkor bökj rá az egyikre és oda megyünk.
Aki jönne a találkozóra, mit szólna mondjuk ehhez a pár helyszínhez?
- Tihany Apáti Étterem
- Zamárdi Paprika Csárda
- Siófok Mustafa Étterem
- Balatonfüred Halászkert Étterem
- Velence Kék-Tó Étterem

Birddel az első kettőt leteszteltük. A siófokit meg többen is ismerjük.
Aztán felőlem mehetünk bármerre, de mindenki csak hallgat. Szóval?
Szasztok! Van egy Shoei NXR "S" zöld sisak eladó. Ha valakit érdekel, keressen.
Hello Bird,
a 12es megadta magát, jövő héten kerül el szerelőhöz remélhetőleg.
Ha lesz 12es gurulás vagy a tiéddel megyek, vagy a 14eseddel vagy marad a 7es vagy a GPZ :-)
Mindig csak a meló
Zsír!
aug 12-t beírtam. jelenleg okés a dolog :-)
Lesz találkozó? Ezer éve nem jártam erre
A forgba visszahelyezés 2300ft, eddig ok. De 1-2 napos biztosítás köthető? Csak erre a napra helyezném vissza.
Sziasztok,
akkor úgy kalkuláljatok, hogy az idei hetes találkozó augusztus 12 -én lesz. Aki eljönne erre az időpontra tegye magát szabaddá.
A helyszínre tegyetek ti javaslatot. Részemről 5-600km kanyar belefér, ez nagyjából "középen" van az országban, tehát másoknak is bejárható távolság úgy gondolom.
Jöhetnek az ötletek.
Augusztus eleje nekem jo. Csak idoben beszeljuk meg mert ki van vonva a forgalombol :/
Augusztus :-)
Augusmztus jobb lenne :-) a juli nagyon telitett
Leszünk többen is, ebben biztos vagyok :) Csak a többség most nem fórumozik hanem nyaral.
Üdv

Esetleg én is csatlakoznék a talihoz ha zx7-esek lesznek!