Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Az uzemanyag szintet szeretnem beallitani a karburatorban, de nem sikerul.
Vagy omlik orran-szajan, vagy meg se telik.
Nem szerelem vissza, csak szemre beallitom a karbi doleset. Erzekeny a poziciora?
Nem AC vel nyomom, csak egy magasabban levo tartalybol csurgatom a benzint. Szamit a kis nyomas miatti kevesbe intenziv uzemanyag szallitasa?
A tuszelepen a gumi szemre jol nez ki...
Nemtudom...... Valószínű az lessz a sorsa
Köszönöm a gumis hozzászólásokat.
Gabikar1 a Fury eladó? ;-)
Helló.
Na ez az amit nem fogsz találni szerintem! Eredeti fény szinte esélytelen. De ha igen akkor szerencséd lesz. Az enyém eladó lesz. Most még eredeti fénnyel meg egy kis aszfalt forzsolással. :-D Akrapovic rendszerrel de persze megvan a gyári is.
Sziasztok! Vásárolnék ZX7R-t. Ha esetleg tudtok eladót(az ismert hirdetési oldalakon találhatókon kívül), köszönettel venném az információt.
Eredeti állapot, eredeti fényezés fontos!
Köszönöm!
Szia , nekem ugyan ez volt a problémám , aztán egy elektromos szaki kicserélte egy 1000ft-os autósboltban kapható relére és azóta tökéletesen működik , immár 11 éve.
Valahol régen láttam 180/60-ról is hasonló ábrát, 5,5ös felnin a legmagasabb profil. 6 colra széthúzva kb valahol a 190/55 környékén lehet. Pályamotorozás topicban szerintem hamarabb megmondják a tutit.
azzal sem fog elesni, csak nem használod ki a 6" előnyeit.
Bammeg írtam egy ódát az előbb, a felit se adta ki.... A lényeg: a gumi jó lesz, pólót nem hoztam mert egyik nemvolt, másik S, M, XXL....
Jó lesz az neked, mindegy mi van rajta a garázsban... nem?
Szevasztok.
Gumivásár előtt vagyok és most leltem egy akciós párat de a hátsó gumi mérete 180/60 -as. Szerintetek ezzel is ok lesz?
Köszi a válaszokat
Üdv!
Kérdezni szeretnék!
Zx7r
Az ülés alatt a biztosíték táblàban van valami relé elvileg!?
A tavalyi évben szoptam vele mire rá jöttem ha Rá koccantok ujjal röffen a motor!
Tudtok ebben segíteni nekem!?
Tényleg van benne vagy valami téves diagnózis
Esetleg ha valakit érdekel! https://www.kepesmotor.hu/moto...
Helló Tom.
Érdeklődnék hogy idén is tudsz olajat szerezni?
Most hogy visszaköltöztünk ismét érdekelne.
Köszi
jaja! VIP? medencéböl?
Na mi a pálya? Veszünk jegyet Brno-ba? Már árulják
Megértelek. Nálam ez olyan csemegézés. Mindíg van valami ami kell a képzeletbeli tejszínhab tetejére Most ennek jött el az ideje
Jómultkor valami 60as éve végi vadiúj Sóhéjt találtam az íbéjen, gondolkodtam, hogy megvegyem.
Annak idején szegény anyám évente , nyáron megtépte a libákat, majd télen volt a tollfosztás, szomszédok barátok össze lettek hívva, és beszélgetés közben a tollszárról letéptél a pihét a szár pedig el lett dobva! A baj, csupán az, hogy mindez kb '57-'62-ben történt!
XR700
Erre vadásztam évek óta. Néha előkerült a tengeren túlról olyan, amelyikbe már beleböfögött valaki. Ez viszont vadi új
Én meg kuplunghidraulika felújításba kezdtem, elengedte az alsó henger az olajat. Meg a főkuplunghengerben is gyári 20 éves tömítés mozog...
Ez szép. XR800, vagy ez még régebbi?
Ideje lenne megtollasodni
Shoei bácsi tud alkotni
Ez még hiányzott a gyűjteményből. Viszont ez meg békésen lapult egy holland boltban.