Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Kb 4. Garnitúra vagott slicket hasznalom. Ugyanannyit bír, mint a bt016, csak még soha nem csúszott meg. Mentem vele 10fokban is, persze esszel. Tudok megbízható eladót ezügyben. 18/pár adja.
Ti milyen gumit használtok?
Én vettem egy supercorsat használtan de jó állapotba 3ezer km-ert bírt ... gondolkodok a vágott slicken az olcsóbb.Itt lakok a bükkben szal feszt szerpentínezek de azért át akarok menni a tátrába is túrázni és nem úgy akarok vissza jönni hogy le van kopva a gumim :D A sport túra gumikról azt hallom csúszik meg nem olyan vélemények?Milyen gumit használtok és milyen helyeken?
van adatlap!
van adatlap!
Sziasztok! oldalidomokat szeretnek venni 97-es modellre. esetleg lenne valakinek elado?
Hello. Keresek eladó Tokico 6 dugattyús első féknyerget.
Hello! Nem Te jársz a budai oldalon , oldalidom nélkül??
Üdv mindenkinek!
Plexi vásárláson gondolkodom.hol nézelődjek illetve mik azok a gyártók amik jó minőségűt készítenek?
Nem tudom,hogy a zxr750 meg a zx7r ac-ja ugyanaz-e? De nekem fzr 1000-é van, de az fzr600 is ugyanaz tudtommal.
Hanyas fzr é a 750?
Köszi az ötleteket
Nem újítom mert már egy fos az egész itt a közelbe van egy zx9esé azt bele vágom
Es kaptam egy szöget a hatsó gumiba ráadásnak.

Az enyemre fzr -nek az acját vettem. Abból sok volt. 6000Ft volt ;) 6 éve megy, kippkopp
Cserélhető az "elektronikája" . 3 csavar és egy forrasztás. Azt hiszem Tourmax gyátmány.
http://motodrom.hu/spd/050-601...
Valakinek egy jó állapotú AC pumpája van eladó?
Jól indul a szezon. A 4-5000kmt futott kuplungom kuka lett. Pedig nem gyorsulgattam. :( Remélem a mostani többet bír majd.
jobbulást :(
Engem meg műtöttek, úgyhogy storno.
Dolgozom :(
Köszönöm a tippet! Innen fogok rendelni már biztos. Féklámpából meg indexeset szeretnék az, meg a "drágábbak" közül sem E jeles tudtommal. Index meg már tavaly óta nincs rajta. Néha azért hiányzik.
Jön valaki Hungaroringre 14-én erre a Suzuki fest-re?
Plexi Itthon 9500 HUF legalábbis a bubis füst színűt ennyiért vettem / www.motorplexibolt.hu /. Fék betét és tárcsán kívül a cuccok 90%-át én ebay-ről rendelem. Féklámpa azért nehéz ügy mert nem lesz benne "E" betű :) ha ez nem zavar akkor rendelheted nyugodtan.
Köszönöm. Bár még kicsit odébb van ez a mutatvány. :) Ázsiából rendelt már valaki alkatrészt motorhoz? (ebay, ali, stb..) Honnan érdemes? Plexiről meg féklámpáról lenne szó.
A 2015-ös Kawasaki Lime metál.
"candy lime green" vagy "Reflective Kawasaki Green" a szinnek a neve.

Ha kell benne segítség szólj tudok kevertetni.
Sziasztok! EvO0724 nagyon fasza ez a fényezés, én is ilyenen gondolkodom. Ez gyári szín vagy külön lett keverve?
Szevasztok

Valaki nem tudja egész véletlenül, hogy a fojtott (98LE) és a nyitott verzió között mi a méret különbség?
Az tuti, hogy a gáztolattyú más és más a karburátorfedél, már csak azt lenne jó tudni, hogy melyik mekkora :)

Köszi