Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vasarnap mennék ;)
Sziasztok!

12-ére záporos időt mondanak, mi lenne ha vasárnapra tennénk ezt a találkozó dolgot. Helyszín tisztázott már?
sziasztok!

Hátsó kerékbe milyen csapágy kell? Addig oké, hogy rákerestem cikkszámra guglival és kell 2db 6205-ös + 1db 6006-os, viszont a találatok között vegyesen van normál és c3-as.
Sziasztok!
Eladtam ZXR750-emet, maradt 2 oldalidomom. Felületi horzsolások vannak, de nem töröttek, nem javítottak. Van még ramair beömlő kompletten, és még néhány műanyag. Sporttársi áron odaadom őket. Elérhetőség az adatlapomon.
Nekem lehet hogy van!
Holnap megnézem és du rád írok!
Szevasztok.
Köszönöm az előző kérdésemre a válaszokat. Viszont lenne még egy. Nincs valakinek véletlen a képen látható csatlakozója?Az a műanyag kis vacak amire rámegy a vízcső.
Ok!
Szia!

Előtte hívlak majd, megbeszéljük.
Ott találkozunk, vagy valahol út közben?
ha beindítod a motort a szívócsövekre kötött vékony csövön létrejövő vákuum nyitja a fekete kupak alatti szelepet ami a légszűrőházból friss levegőt juttat a kipufogó szelepekhez a tökéletesebb égés reményében. elvileg kitalálták, vagy jó vagy sem.
Na teljesen tökéletes
Ha a arra gondolsz amin a kis rugós drótbilincs van akkor az oda. Nem emlékszem pontosan honnan jön, de akik kidobálják belőle a szelepet le szokták dugózni egy kis csavarral.
Akkor az idei hetes találkozó augusztus 12 -én, Siófokon lesz.
Aki közben még csatlakozna hozzánk, aznap ott megtalál bennünket.
Oké!
Szevasztok. Segítsetek egy kicsit. Ez a vékonyabb cső tuti hogy ebbe a kütyübe megy? Mert az tuti hogy a másik vége a blokkban van. Csak volt egy szabadon "lógó" csövünk és csak ezt az egy helyet találtuk.
Köszi előre is.
Nekünk jó.
GURO tizenkettesét hoztuk a Lallerhez. Nem mi újítottunk.
Nekem jó. Hazafelé még benézek a mekibe
Nekem jó!
Eldőlni látszik a helyszín.
Bár sokan nem írtatok semmit, én úgy gondolom Siófok mindenkinek jó választás lenne. Mit szóltok hozzá?
Balaton környéke , max velencei tó. Akkor én is érkezem!
12-esért?
Nekem mindegy de a déli part okésabb
Nem áztál meg nagyon vasárnap?
Du. megyünk a tizenkettesért.