Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi hazaértünk, jó volt a társaság, gyakrabban is csinálhatnánk ilyet! Ha vannak képek, várjuk!
Jó volt újra látni a csapatot! Remélem a következőre már idevalóbb géppel érkezem!!!
Remélem, hogy mindenki rendben haza is ért a mai nap után. Köszi a társaságot mindenkinek!
Ui: Nem találtatok kis zöld-fekete pirulát? Mert Gyurinak hazafelé elgurult a gyógyszere
11 kor ott leszünk. persze ha szakad az eső nem, de úgy rendeltem, hogy ne essen :-)
Nyugi! Sose mentem még olyan lassan, izé gyorsan
Mindenkit megvárunk!
220 felett?
Kérjétek ki a kajámat, ha odaértek. Mire csatlakozom, ki is hozzák szépen.
Legyen 11 óra, de ha esik én se indulok el reggel. Ha arra nem vagyok ott, akkor majd Siófokon találkozunk.
A plexi megvan, én nem cipelem, de ha eljössz érte viheted.
Részemről ok!
Hali, beszéltünk anno valami bubis plexiről, az megvan még?
Szerintem tolhatnánk az egészet 11-es Fehérvári találkozásra, reggelre még esőt mondanak, ha nem szára fel addig, én nem indulok el. Ukawa is 10:30-ra érne oda. Guro, Bird? Jó így?
Üdv.
Én 10:30 előtt nem tudok odaérni Fehérvárra, de azt mindenképp megpróbálom tartani.
10 órakor talizunk Fehérvár Tesco-s Shell kútnál. Kérem jelezze, aki oda jön, hogy mindenkit megvárjunk, de feleslegesen meg ne várjunk arra aki közvetlen Siófokra megy...
Siófokon csatlakozom!!!
Fehérváron csatlakozom hozzátok.
Akkor majd verődünk és bandázunk ahol tudunk
11h körül találkozunk Siófok kikötőben.
Nekünk a szombat lesz. Mi akkor 9-kor indulunk Bp-Székesfehérvár-Siófok útvonalon. Útközben csatlakozások várhatóak. Tempó sacc 220 felett :)
Sziasztok!

Igen igen! helyszín indulás, és akkor szombat vagy vasárnap lesz?
Helyszín? Siófok, azon belül?
Akkor maradjunk szombatnál, ha szar lesz az idő, akkor iszunk
OK
Nekem mindegy, de a koponyeg.hu oldalon vasárnapra írnak csapadékot :)
Nekem jó a vasárnap.
Ha elmossa az idő,akkor gyertek át vasárnap egy sütésre ;)
nekem csak a szombat jó...., azaz nekünk itt vidéken, mert úgy terveztük a további napokat. Sorry