Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képet!!!
Sziasztok....megvettem..és sok komoly moci (Rr,R1,dukik) után is le vagyok nyűgözve milyen jó kis moci....karbantartásra kit ajánlanátok..szerelőt,aki korrekt...köszi Norbi
Sziasztok..makulátlan..illetve kiváló állapotú zxr..zx est kersnék....azonnal kp..ben fizetnék ha találnék végre egy kiváló darabot..tud vki ilyet..bagyon köszönöm Norbert
Sziasztok! Nem tudom hogy tudtok-e segíteni de talán járt már köztetek valaki így a zx7-el. Tegnap megnéztük a szelephézagokat a 3-4 henger kipufogósornál van némi difi 0,2 mm a hézag a gyári 0.25-0.31 helyett. Gondoltuk ennek cseréje télig kibírja. Aztán kipucoltuk a karbikat majd ránéztünk a szinkronra ami szétesett. De összehoztuk. Azóta nem tuduk beállítani egy normális alapjáratot. Vagy leáll vagy pörög. Nem tudjátok mi okozhatja?
Szia!Kaptam hozzá a gyárit is.Ha érdekel nyugodtan rámcsöröghetsz. Vodafone öt kilenc három 4002
tök vaddisznó állása van így tükrök indexek nélkül ! pl utolsó kép elég ütős, így könnyen el adható
Hello. Engem erdekelne a ramair cso. Tudok adni gyarit, ha kell.
Sziasztok hetesek!! Sajnos eladósorba került motorom, amit gyakorlatilag a magyar bürokrácia buktatói miatt használni se tudtam. Külföldről hoztam (Svájc) be a motort, ami 2001-es és 65000 valós km van benne. A festése nem a legszebb, de elvileg nem volt vele komoly bukás, csak az előző tulaj a karcos oldalidomokat lefújta más színű festékkel. Természetesen az idomokat le lehet venni róla és meg lehet nézni.... Nem zsákbamacskát akarok árulni, csak inkább úgy döntöttem,, hogy külföldön maradok és itt veszek motort magamnak. A motort levámoltattam és a származás ellenőrzés folyamatban van. Helyileg Miskolc mellett található a gép. Ára fix: 420 Kérdés esetén: oadika@hotmail.com
Nem-nem. Nálunk vidéken az már anorexia
Csak halkan súgom (~179cm- 68kg) igazi verseny súly
Jaj de szép :-) Használd ki a "kicsi" teljesítményét is :-P
Ja és ha valakinek szüksége lenne a rajta lévő karbon ram-air csőre jelezze
Sziasztok! A 7elején bezöldültem.Lesz vele egy kis munka de remélem megéri.
Jövő hét jó lehet. Most bojlis versenyem lesz :-)
Ez igaz. Az en kawa racing team kabatom 3xl es eppen jo (186cm97kg) a felesegemé xs és nagy neki (164 52kg) a kicsi nagyobb , a nagy kisebb :))
Na hétvégén valami kerülés? Vagy következőn?
Még egy 10-15 kg belefér, de több fogyás esetén már nem fognak otthon megismerni
De gondolom nem is akarsz
Huuu Fazi én meg nem tudok ennyit fogyni
Okses ;)
Akkor köszi,a mostani kabátom is egy kicsit nagy kb mint ez így én kiszállok a vásárlásból. A fene pedig mindig is akartam egy ilyet,hátha lesz kisebb valakinek! Köszi :-)
3 napos motoros buli utan 75 vagyok :D
Szia!
En 184 cm vagyok es 80 kg eszel 1 kicsit es jo lesz! :)