Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
ebay-en szokott lenni kínai verzió.
Postával volt 7000 alatt.
JUNCTION BOX ELOSZTÓ DOBOZ HEAD BISZTI RAJZOK ALUL TALÁLHATÓAK HOZZÁ HA NEM USA A GÉP
Sziasztok.
Van egy kis gondom. Nincs első világításom. Se tompított se távolsági. Tudja valaki hogy a biztosíték táblában melyik lehet a világítás biztije? Vagy van valahol egy külön relé?
Köszi
Üdv Zoli
hi, tudja valaki mekkora dugó kulcs kell a kuplung leszedéséhez? 36 talán? 97- zx7r
Sziasztok, esetleg valakinek van eladó 1992-es J2 ( Porszívó csöves ) ZXR750 hez plexi... gyári, nem gyári .. csak ne legyen törött sehol, vevő lennék rá. Köszi.
Csak nyugi semmi pánik! Itt tartunk!
Elado
27000ft
Kecskemet
ZX-7R tankot keresek.
Ilyesmire gondolsz?
Nem lehetetlen, ha ért az ember egy kicsit a vashoz.
Típus specifikus nincs. Kb 2 nap alatt kivitelezhető.
Sziasztok!
Valaki rakott már hátsó dobozt zx7r-e.?Tudom hogy sportmotor, nem mutat jól, de most a szükség a fontos!Ha valaki szerelt már vagy tud típust amit rá lehet dobni azt ne tartsa magába?!
Hali,
Van itt Cirák-ról vagy környékéről valaki ?
Szia, Köszönöm az infót ! Beszéltem vele, tudott segíteni
Ja más a színe
Marcipánnak 92-es ZXR750-e van
zx7r és zxr 750 van különbség.
Szia!

Hérány istvánnál van szerintem, bontott pár ZXR -t.

http://hmoto.hu/
Sziasztok,

Keresek 1992-es ZX7R-hez kompett karburátort, ha esetleg lenne valakinek eladó.
Ez igy felreertheto...
Szoval a tulfolyot vissza kell vezetni a legszurohazba...
Hello!
Jo lett! Kivettem belole az emisszios cuccokat es a porlaszto tulfolyot ledugoztam. Ennyi volt a baj...
Szia,
Igazából ahogyan írják is, az úszószint egy bizonyos terhelési-működési tartományban meghatározó, tehát az állítása is emiatt kell történjen. Az rég rossz, ha túlfolyik a benzin, viszont én kevésbé tudom értelmezni, hogy meg sem telik: ha alacsony, de ebből nincs gond, felesleges vele foglalkozni.
Borzasztó szopás a karbival szarakodni, részvétem - a tököm tele volt mikor harmadjára szedtem le a sort mikor a főfúvókákkal kísérleteztem annak idején.
Hello!
Igen...
Ezt az oldalt találtam én is. És arról is olvasgattam, hogy az úszó szinttel dusitani és szegenyiteni is lehet.
Kicsit furcsa. Na mindegy, vettem négy tuszelepet foglalattal, nemsokára beépítem.
Az "uszoszint" tehat az úszó alja és az úszóház felső pereme közt mért távolság úgy, hogy a tuszelepben lévő kis rugó meg éppen nem nyomodik.(?) Ez altalaban13-14 mm.
https://www.kepesmotor.hu/kawa... végre egy szép fóliázás