Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv!
keresnék bp-en kawa zx7 indítórelét - ne tartsd magadban, ha van...
köszi.
Hi, nekünk ugrott a dolog, szombaton jön a klímás.
Amivel tetszik
Dolgozom
én nem ellenkezem, de ha vmi családi program lesz, akkor nem tok megjelenni.
Ha igen, akkor még jelentkezem, de inkább 12 vel mennék, már hogy ha engedélyezett
Szombat Esztergom?
Szombaton szerveződik egy 7R talalkozo facebookon, valakinek an kedve? Esztergomban van talalkozo.
Hi, kicsit bekéstél, amúgy Mol Dynamic 4t 10w-50-et szoktam rendelni 2500/l
Aaaaa elnéztem a csoportot. Bocsi
Sziasztok! Zr7-z750 első féltárcsákat keresek. Köszi
Helló! Ha nem problem bekukacoskodok.. Milyen olaj,és mennyi lenne?
beömlőd ram air meg van még?
üdv ! idomok ram air eladó még ?
Hali, kér valaki a szokásos MOL olajból?
Sziasztok. Továbbra is keresi gazdáját a hetesem. 2001-es, 65eKm, szerkezetileg jó, idomok karcosak. Külföldi papíros, papíron 37 Kw. Sajnos külföldön vagyok, leghamarabb nyáron megyek haza, így addig csak ott áll :(

https://www.kepesmotor.hu/kawa...
A kepen lathato palyaidom elado.
Fej has farok
65000.-
Kecskemet
Egy kis téli unaloműző! : http://youtu.be/Luq-wgJ27SE
Nem rossz egy retro superbiketól. Nagy valószínűséggel a legöregebb, legnehezebb és a leggyengébb gép a pályán, de a rájder jól tolja.
Elnézzük! De most már néha hagyhatnátok, hogy én is győzzek...
Elnézést!

:)
Ok, jó gokartozást! Nyomd le a srácokat!!!
Hála az égnek, hogy ennyivel megúsztad!
Gyógyulgassál, én meg gokartozok majd helyetted is. A lekvárokat meg hanyagold egy időre. Pedig mézzel finom...
Köszi!!!
Én kerestem a bajt. Cimbinek finom lett a szilva lekvárja, és megkóstolgattuk!!! Hazafelé tekertünk és belehajtottam a betonos árokba. Azt mondja a haver, elkezdtem rángatni a kormányt,azután irány az árok. Át a kormány fölött fejjel a betonba. Akkor kezdett esni a hó is. Hogy pontosan mi történt, a fene tudja. Mentővel kórházba vittek. 5 napot pihiztem. Szent este jöttem haza!
Kezet foghatsz a Zurammal'. Ő nyáron a 2 méter mély, vadi új, tömör beton szerelőaknánkkal kívánt közelebbi ismertséget kötni...
Szerencsére Tom zúzódásokkal (mondjuk igen fájdalmas fajtával) megúszta a randit, de ez csak a szerencséjén és az őrangyalán múlott. Épp motorozni indultunk, de végül a sürgősségi felé vettük az irányt.
Neked hogy sikerült? Jobban kéne vigyázni magatokra.