Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. jó reggelt.
kawazsolti pécs
2001-es 9 es Kawahoz van valakinek elfekvoben leptetovillaja?
266/4 a szama 1 db -ra lenne szuklsegem
Szevasztok trogerek!
írtam
Sziasztok!Kawasaki zx 6r ninja 99-es hez oldalso idomot és farok idomot keresek és 2002-es fejidomot hozzá műszertartóval,lámpával és légbeömlő csővel és egyvízhűtőt!köszönöm!
email:kispasztor18@gmail.com
kormánycső, csak most értem utól magam, a gép és a monitor is sztrájkolt
basi megírta a konkrétat.
noh, windows 7 feltöltve, meg processzor csere
pár méteren volt vagy 10 db zx10r
köszönöm basi !
igen az 5. sebesség kerekének mozgatásával kapcsolja az elsőt meg a harmadikat
Írásjelek nélkül nem igazán tudom értelmezni az írottakat...
Ha visszaolvasol, írtam, hogy minden helyzetben próbáltam, járó motorral, forgó tengelyekkel...de semmi...
A motort már kivettem, még csak az olajteknőt vettem le, holnap remélem látni fogok valamit..
A linkelt kép nem az 5. sebességi fokozatról szól?
álló helyzetben nem kapcsolható a második fokozat a szekunder tengelynek forogni kell hogy a képen látható golyók ki repűljenek akkor lehet kapcsolni a többi fokozatot kawa üreskereső megoldása több tipuson is megtalálható lehet akár golyótörés is. vagy csak a szerkezet működésének és ismeretének hiánya
Parsze.
Mert az egyik 525 a másik 530 -as lánckerék.
Viszont ugyanolyan széles a két lánckerék azon része ami a tengelyre megy! Ahol a lánc fut viszont az 525 keskenyebb!
Szia az egyiknél a cikszám utolsó 4 számjegy nem stimmel a lánc keréknél 1320 és1275
nos, bemásoltam a 2000 E és a 2003 F széria váltóját. ugyan az a tengely ugyan az az alkatrész kupac csak kisebb a lánckerék méret a kisebb lánc miatt
Súly csökkentés.