Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is így vettem észre. Gyorsak lettek. Ez nem valll a magyarra. Valamit elronthattak!
Köszi. Akkor nem reménytelen, csak szopás
Én meg teljesen meg vagyok velük elégedve
régebben egész napos várakozás után lehetett sorra kerülni Aztán kitalálták, hogy huzzunk gépből sorszámot ami a 8 órási nyitás után fél órával azt írta, hogy "a mai napra a sorszám elfogyott" Aztán kitalálták, hogy interneten foglaljunk helyet. Ami két héttel később tudott nyújtani bebocsájtást az irodába Inkább ceglédre átjártam, mert ott mégis csak egy fél nap alatt el tudtam intézni az ügyeimet
Az utóbbi években viszont változott a helyzet jogosítványt, személyigazolványt, forgalmiengedélyt, kormányablak regisztrációt stb. 10-15 perc alatt a hét bármely napján el tudok intézni Annyira viszályára fordult a helyzet, hogy szívesebben járok oda, mint bármilyen más hivatalhoz, közműszolgáltatóhoz
Nem a teljesség igényével de már nem ocsmányiroda hanem kormányablak.
Nekem 1 igazolás kellett a páv-ról a helyiek nem adták ki, Bcsabán meg igen, igaz kattingatta a gépet vagy fél órát. Kellett ez az. NKH-nak mert nem volt jó amit az okmányiroda korábban kiadott. A tartalma ugyanaz pecsétes hivatalos írás.
Rohadjon meg az összes idióta hivatal
a motorblokk csere is kétfrontos támadás / vagy szopás.
1 műszaki vizsga állomás
2. ocsmány iroda
a műszaki állomáson igazolnod kell magad, a tulajdonosa vagy -e a járműnek, igazolnod kell honnan származik a csere blokk, azaz pl egy bontós számla. ott nem fognak kekeckedni, ha minden klappol akkor megkapod az adatlapot ha fizettél.
az ocsmány iroda, na az egy retek ország találmánya ! sok degenerált barom, aki minimális hatalmat kapott, hogy miért mert ha akarja elfogadja az okmányokat ha olyan kedve van nem, ez egy segg ország , idióták ülnek veled szemben, okosak és jogtudónak kell lenned ha ki akarsz rajtuk fogni. tehát az ocsmány irodában kérik az okmányaid , a motor okmányait az adatlapot ls a csere blokk okmányait, no itt az utolsó lépésnél van hogy idiótákkal futsz össze. mert pl az egyik ügyintéző elfogad egy számlát adás vételit tam tam tam, de a másik lehet nem. nekem pl a bora forgalomba helyezésekor, mikor már NHK-S műszaki vizsga regadó számla határozat minden ott volt a kezében , no akkor kezdett nekem vagánykodni a ribbanc hogy nem fogadja el a kétnyelvű adás vételi - mert nem úgy kezdődött a magyar nyelvű , de hivatalos fordítás : az eladó eladja a tulajdonában lévő ........ hanem csak sima adás vételi volt. jelzem az autót veszprémből vettem egy olyan kereskedőtől akinek a telephelyén 10-15 külföldi autó állt és ő azt a formátumot használta évek óta, neki semmi gondja nem volt eddig a hülyékkel. no de hol nem jó egy ilyen adás vételi ,a nagy híres koszfészek idióta debrecenben ! elkezdett a luvnya vagánykodni, elvitte vissza hozta az okmányokat - volt ám kérdőjel a szememben - pl azért mert a NAV-os csóka simán elfogadta az adás vételit, hja és ő tudott német nyelven, no mikor már párszor megjáratta az okmányaimat akkor egyszer oda viharzott és közölte nem fogadja el a paxust , de mivel nem tud ellene mit tenni így lehet papírozni a verdát körbe néztem és megkérdeztem magam hogy nem a bolondok házában vagyok ! ? no, ezért kell elhúzni innen, vagy olyan csapatra szavazni akik április 8 után nem narancsot hanem fegyvert és lőszert fog osztani.

ui : mikor befizettük csekken a lét a rohadékoknak , és átadtuk az ügyintézőnek a bizonylatot ő egyszerűen ide adta a forgalmit és mint aki jól végezte dolgát tovább foglalkozott a következő ügyféllel. úgy szóltunk rá hogy haló kellene egy rendszám is, ugyanis a forgalmi kevés a csapatáshoz, erre ő vissza kérdezett hogy mi a rendszámunk ? hülye ! neked jobban kellene tudnod hisz a te kezedben volt a rennnnnszám ! barom ! ennyit erről az országról ! az össze fityeszest a duna partra és ..... halcsali !
egy lehetőség , a német forgalmi engedélyekben nincs motorszám ha ez segítség.
ha típus azonos motort cserélsz, adás vételi, külföldi származás esetén kétnyelvű adás vételi, számla, számla fénymásolat, külföldi okmány fénymásolat szükséges. motorkerékpárnál elvileg- azaz nekem nem kérték- szerelői számla és / vagy igazolás -nyilatkozat hogy képesített szerelő végezte el a cserét, vagy szakműhely. nem kell NHK-s műszaki vizsgaállomásra vinni, azaz sima műszaki állomás is kiadhatja az adatlapot, mivel nem egy országban élünk van ahol be kell csak mutatni és a következő műszaki vizsgakor kerül bejegyzésre, de van ahol bemutatod és adják az adatlapot. ha magyar forgalmis gépből származik akkor kell-het a motor végleges forgalomból történő kivonás igazolása. ha papír nélküli motorról van szó, azaz egy szál eredetet igazoló okmány sincs akkor megkeresel egy bontót és kérsz egy számlát motorblokkról. az hogy tökös e a csávó és ad az már emberét válogatja, + ő mondja az árat amit érdemes alku nélkül kifizetni.
Hello. Ha motort akarok cserélni akkor csak adasveteli kell? Papír nélkuli motorrol van szó. Tipus azonos. Evjaratra is. Koszi
köszi,,csak a hengerfej miatt vitték el,nincs nyűg vele...
Az ódik bírták a strapát rendesen A hátsókerekesek beszoptak nagyon Nem az a hülye aki eladja a hátsókerekes autóját, hanem aki megveszi
Én biztosan útálnám nagyon
2009 november A legelső fórumos tali
http://youtu.be/4sGweh4lRU0
http://youtu.be/Lv5ERKwOOZE

tudom tudom, hangzatos neve meg kultusza legyen bmw huhuki meg hogy az legyen a leg többet eladott, a minőség az nálad .........
motor csere ingyenes, típus azonos vázcsere ingyenes.
jaja,,köszi! ezek megvannak,,,akkor fénymásolom a dógokat....
1.
a motor vázzal adják az eredeti forgalmit, a blokkal elég a fénymásolt.
ha valami kart-ba vagy krossz szöcskébe lesz akkor csak adás vételi. ha be fogják építeni egy másik típus azonos motorba akkor ha az motorszámos verda akkor stimmelnie kell a forgalmiban lévő motorkóddal, akkor csak típus azonos motorcsere. oda kell adás -vételi és a motor külföldi okmányának eredeti vagy fénymásolt változata, kinti tulajdonos - magyar vevő- új vevő-...... tehát meg kell lennie az adás-vételi láncolatnak, ki adta el kinek. a külföldi eladó-magyar vevő között kétnyelvű szükséges. pl. : https://gepjarmu-adasveteli-sz...
9363 meg a macskanő-je. rég is volt.
Na ez pont ott készült háttérben a t.matolcsi templommal
lemaradt...
Ezt honnan lehet ilyen pontosan tudni miből mennyit adtak el?
A ksh szerint új és használt motorból 2017-ben 7221 db kelt el