Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1995 Zxr 9 b hez keresek hengerfejet szelepekkel eggyûtt!!!!
1.
És traktor!!?? Az is naked, csak nem bike!
A kép lemaradt
Egyébként tényleg 1500 köbcentit ír
Különben meg jó hülye vagy,hogy elkótyavetyélted Betoltad vóna a műhelybe 20 év múlva előkapartad volna a fűrészpor alól nézd milyen szépen be lehetne most árazni.
Ha sikerülne eladnod te lennél a csekonics báró
mintha 1600 ra emlékeznék
Közérdekű a zx900b kawa felső villahídja felrakható a 2004-es zx10r-re. Kicsit meglepődtem. Maradt még egy 20000km-es hátsó teleszkóp ha valaki a gyáritól jobbat akar a kilencesbe.
Zseb ferrari
dik az áruló
Hű... basszzz.... ilyenem volt, 92-96 környékén, csak sötétkékben. Igazi puncimágnes volt. Svájcból behozott 1500ccm fiat tipo motorral. Habár ez is digó trágya.
Eladó.....!

Dainese avro d1 kétrészes fekete bőrruha.
52-es méret (Én a képen 176cm magas vagyok és 80 kg)
Használt de szép állapotú.
Nincs bent esés, nem szakadt.

Ha valakit érdekel, privátban küldjön egy, üzenetet!
én ilyet lőttem a hétvégén
alfaromleló vagy fiat hitvány mind
Jó kis alfa, persze rómejó, Egész héten bütykölöd, hogy hétvégén mehess vele egy kicsit. És hétfőn kezded elölről. Ezé te fizettél, vagy ők fizettek, hogy elhozd.
Eddig se kaptam uniós támogatást, ezután se fogok. Majd járok 20 éves sportmotorral, meg veterán autóval
szeva ! akkor neked is mindegy merről fúj a szél ! ez jó ! ilyennek kellene lennie alapból a motorozásnak.
Végre megjött az eszed de azért csinálj bele egy fakereket a fakezeddel hogy néha valami baja is legyen
Eme hasonlat szerint Sedu akkor nem nagyon járt még pályán.
Mert most mennyi? Sosem nézzem!
olvasok ! most meg lehet nyugodni, azok akik -országok érdekek- akik az olcsó olaj ár miatt nem tudtak tengernyi területet venni a holdon azok most 3x bepótolják a kiesést. miért mondták fel az iráni atom egyezményt ? mert az olcsó olaj igaz fellendítette a gazdaságot és a fogyasztást, de egy mesterségesen felpumpált gazdaság hová tudja tovább tolni az üzemanyag árak növekedését, a fogyasztókra, amíg azok fogyasztók.