Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért jó kint dolgozni a határban mert mindig történik valami két rekesz között fogtam egy lovat .
https://auto.jofogas.hu/veszprem/Honda_CBR_600_F_Sport_2000_es_Osztrakbol__serult_vaz_papirokkal_80165640.htm
egy újabb isten barma ! vasváz !
Szuper, várom a jelzést!
lehet maradt
Sziasztok, 2001-es zöld ZX-9-re keresnék "Kawasaki" feliratú matricákat a tankra. Most beszéltem az Ivaniccsal, ők már nem tudnak ilyet beszerezni. Ki mit javasolna? Lett egy horzsolás a tankon, és ez belelóg a matricába, mindenképp cserélnem kéne. Köszi!
zx10r szabályozóm van, ha az jó bele.
Köszönöm, kedves vagy! Egy szerelőnél van, aki már megnézte.elméletileg meghalt benne a feszültség szabályzó. Azt, amit egy hónapja újonnan vettem bele.....
Hengerfejet le szedtem magamnak meg kipufogot ha kell valakinek egyben olcsó pénzért viheti! USA modell!!! Tõrzskonyv forgalmi megvan!
hozd el megnézem békés megye Orosháza
2 éve alt de 3 indítás es rõffent
Húú szerencsétlen motor,,ez mit kaphatott..
Zx9r 1996 USA modell bontodik akar egyben is vihető hengerfej elkelt!! Idomok megvannak csak telon!!! 30/8129638
Van aki motort szerel.
1.
Mindenki szedd magad szamócázik?!
vagy fény posta
Nem rossz ötlet, köszi
Add fel GLS-el, bármit elvisznek.
Tudsz adni pontos címet vagy telefonszámot, hogy megbeszéljük, hova kellene vinnem?
Az még nincs is messze.Én békés megyében lakom.Csak nem merek vele elindulni, mert tartok tőle, hogy félúton ott fog hagyni
a világ vége koszlott hely debrecen
Szia! Ez igazán mindenre kiterjedő válasz volt. 30A biztosítékot néztük, annak nem volt baja.nincs bele rohadva, nincs elégve.így van, abban igazad van, hogy amikor tolásra indult, gomb nyomására nem.merre vagy megtalálható személyes segítség miatt? Mert őszintém megmondom, hosszú távra nem merek elindulni vele, mert gondolom csak annyit bír, amit az akksi kibír.