Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a kommunista szombat?
Csütörtök délután suli után indulás! Aki tud jöjjön! Aki nem, az meg akkor, amikor tud.
de az már 2 nap hiányzás
Hát jobban hangzik
Pipi! Nekünk az iskola miatt nem nagyon lehet ugrálni. Az javaslom, hogy mennyünk egy nappal előbb, tehát 13-án csütörtökön és akkor a gyerekeknek csak 1 napot kell hiányozniuk. Megfelel így?

E.
Dzsimikém. Az Esztinek ugyan el felejtettem mondani, de jó lenne már az ilyen kiránduásokat megfejelni egy nappal.
Ez a péntektől vasárnapiggal nekem az a problémám, hogy alapvetően egy szombati napunk marad mindenre Mire megérkezik a díszes társaság péntek este van. Aztán szombaton akarunk főzni, hegyet mászni, váratnézni, határpontot megkeresni Vasárnap meg már pakolászunk és megyünk hazafelé Gonolkodjunk már egy kicsit ilyenbe annyiszor mondtam már
mer lehugyozták volna? Vagy hogy oltják el?
Egyébként ahogy a tűzoltók levonultak tovább tudtak vele menni kirándulni?
Nevetni? Ez szégyen one gondolkodás 1böl a mobilon kérni a segitséget ,és ez a jövőnk.
Nem egyedi 2 autóm lett csapágyas mostanában. Mindkettőben friss olaj, új szűrők. Régen minden jobb vót
Igazi dilettáns faszkalapok!
nevessetek !
Sziasztok! Szeptember 14-16-ára kirándulást szervezünk Magyarország legészakibb pontjára. Akit érdekel, kérem jelezze, mert intézni szeretném a szállás foglalást.
A szállás kb. 3500-4000 Ft/fő/éj lesz, Hollóházán, Füzéren vagy valahol a környékén.
látod pipi nálunk is kemény a víz hogy ez kinek tetszik
A kínálat alapján most is ennyi az ára. A nyomok alapján olyan mint ha csak elborult volvan, vagy nagyon kis sebességnél elfektették volna.
ezeknek 10 éve volt ennyi az ára. Nagyon törött volt hogy fehér lett?
Az csodákra képes!
Közben, rájöttem, hogy nem is jó érzékelőt néztem , egy üresjárat érzékelő kivétel és tisztítás segített a problémán!
az üres jelzőnek nem 3 vezeték jön fel.
Olvasni sem.
Sziasztok! Lenne is egy problémám a motorommal ZX9-R 1998. Megmostam másnap kerülök egyet és a következő dolog történt eltünt az üres jelzőm a műszerfalon, nem világít! Amikor levettem a világítást akkor elkezdett világítani a villogni újra az üres jelző, kábeleket mozgattam akkor nem mindig világított a műszerfalon, ezek után már egyszeresem villant ki de nem találtam meg h mért nem. 3 vezeték jön fel az üres vissza jelzőből, nincs szakadás a műszerfalig. Hogyan tudnám le tesztelni az üres jelzőt, vagy a hibás csatlakozást megkeresni? Hogyan kezdjek neki? Köszönöm!
Told ki a kocsma elé, és hagyd benne a kulcsot, hátha elviszik!