Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek?inkább élőben nézném
tekerjétek fel a hangerőT: https://www.facebook.com/Offic...
jó estét
1.jó reggelt
Jimy ez akkora segítség, hogy így már a hülye is tudja hol ez a hely
halló! nagy a csend itt! ?akkor Bocs !!!Csimbi gratulálok !! első könnyeket elmorzsoltad
szegény gyerek az apjára hasonlít
Plusz segítség.
Dzsiminé Esztinek köszönjük a szervezést a szállás kifogástalan volt a programok szintén ja mondjuk azért én feleltem
Nos igazából a pénteki programról elfelejtettem szót ejteni. De az a fórumtárs aki nem volt itt velünk és kitalálja, hogy hol van ez a hely az kap tőlem egy lyukas piros pontot
Az egészben talán a legjobb a hegyről hazafelé vezető kifogástalan minőségű út volt
Abaújszántóig 30 km ilyen pompás minőségű aszfaltot karistoltam. Mondjuk nem értem azóta az autóm miért nem szól hozzám?
Összeségében van olyan kirándulás ami jó, van olyan kirándulás ami szar Nos ez jó szar volt
Úgyhogy visszafelé már a légibuszt választottam zárható ajtóval
A hősök kép lemaradt
...és így érkeztem
Az 1,1 percből csak 1 percet volt csukva a szemem
A táj valami gyönyörű volt
Itt meg a gatya teli lett...
Így indultam...
A HŐSÖK...
végül is csillapodott a szél megerisztették a kötelet mentünk csúszni a legbátrabakkal
Nos az utolsó nap(vasárnap a Zemplémi kalandparkot látogattuk meg.
Aztán itt volt minden ami szem-szájnak ingere Magyarország leghosszab bobpájája 2350 m, a leghosszabb átcsúszó pálya(canopy) 1050 méter 400 méteres szintkülönbségű libegő meg amit akarunk, ha a szél miatt valamelyik is működött volna
Dzsimi azt mondta neki fáj a háta jó lenne ha vinném én azt az 50-60 kg-os határkövet. A biztos üzlet reményében vállaltam ezt a feladatot. Miután sok km-er után leszenvedtük magunkat a hegyről, hátamon a kővel, dzsimi közben olvasgatta az ismét megérkezett internetjén az információkat:
- Te Pipi Itt én azt olvasom, hogy ez a Szlovákia kibaszottúl Úniós ország
- Dzsimikém és...
- Hogyhogy és? Bazdmeg nem tudunk vámot szedni mert a két ország között vámúnió van
- ezért cipeltem idáig a rohadt követ, nézd 50 méter múlva az autónál vagyunk a parkolóba
Fogtam azt eldobtam a Ge.ibe egy bokor aljába az északi pontot
A tervünk végül is nem volt kevesebb, mint hogy hazavisszzük magunkal a határt és elég lesz a szomszédba menni vámot szedni.
Miután sirva összeborultunk úgy döntöttünk dzsimivel, hogy hazavisszük az ország legészakib pontját és nekiáltunk kirugdalni a földből.
Viszontagságos körülmények között, többszöri próbálkozásra, oxigén palack nélkül sikerült meghódítanunk Magyarország legészakibb pontját...
Ez pediglen a (XVII. 19.3)-as Magyar-Szlovák határkő
És megvan az északi sark