Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vissza térve a képedre, volt hogy találkoztam már éjszaka trafival úgy GPS-szerint 104-106 környékén és hál istennek még nem jött befizető, ezért is állítom 100-ra a gps szerinti sebességet. de lakott terület fix 60 tempomat, így nem köll a gázpedállal atrakciózni, és véletlenül 64 be belefutni. azt gondoltam a hiper szuper renyó tele van vezetést könnyítő extrákkal.
Egyébként itt a kő amit kerestünk faszikám. Másnap dzsimivel visszamentünk hajnalban egy másik úton és kb. 10 perc laza sétával meglett
Akkor ezentúl a csavarozás királya címet viselheted
rozsdamentes faszikám ! jó néhány évet végig csavaroztam ám.
Megnéztem Szeki jól csavarozott-e múltkor
- Mátra Kékescsúcs 1978
- Mátra Kékescsúcs 2018 utód
- én 40 évvel később
(40 év alatt 1 métert csökkent a magassági szint )
vazze tényleg koszlott migráns banda ! a tűz már meg volt csak nem jó helyen égett !
Hát az ilyedt arcokból nem ez jött le nekem
A supermoto tényleg lealáz Kakucson, de készül a fele ekkora súlyú 2t 400 supermotom, az sxv-t nem volt kedvem javítani.
ÁÁÁvan még ott ahonnan ez van.majd Merkel asszony ad nekik 1 ujjat mert ezek nagyon migráns kinézetűek
wsbk superpol most eu1
Mire hazahúzzák az utolsó csepp olaj is lefolyik a felrobbant motorból Szépen visszatolják a garázsba a papa észre sem fogja venni csak miután egy hónap múlva átül az audiból mert éppen meghalt rajta valami és szervízbe húzta a tréler. Egy hónap alatt valami hihetőt csak ki lehet találni, hogy álló helyében, hogy lett 10 ezer erurós kár a motorba, addig az olajsárba ott maradt hajtókarból karkötőt vagy nyakláncot is csináltathat (ha más nem engesztelés képpen )
https://www.facebook.com/LowCr...

svájsze ! csüt csüt csüt ! fakkk fakkk !
pedig annak le se ér a térgyyje inkább emegeti
A söfőröm szeki Viktor se saját maga vezeti a fekete transzportert
viszont én fizetek
NOS, AKKOR KI IS VEZETETT?
kissé össze zavarodtál faszi !
Na ja, ebdúros meg körbemotorozza.
Minek a nagy pálya ? Csak egyenesen megy?
Lerakom a térdem ha akarom.(csak drága a kordura)
Dodor megmondta, nem az kanyarodik gyorsabban akinek lejebb van a térde.

Leköröztek Sedu? Az hogy lehet, ne már. Téged?
aszt örülök ha meg... micsodának
biztos me randa vagyok