Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem kínai nem is eredeti. Nem kell.
Ha elolvastad nem kínai, mint ez az ebay- es.
https://www.ebay.com/itm/T-SHI...

ha tényleg fél ár lenne !
Mert ő nem gépészmérnök mint én. A legegyszerűbb a legjobb megoldás, kell rá egy normális kerék aminek mindig jó a légellenállása, és erre a kocsira méretezték. Picit keskenyebb gumikkal sokkal többet nyerne a fogyasztáson, de ezt a lányod biztosan jobban tudja
Sziasztok. Kawasaki új, Sbk csapat ruházat eladó Féláron.
Eredeti termékek, bontatlan csomagolásban.
Sbk csapat póló: M; ár: 7500Ft
Sbk csapat póló winter test: M; L; ár: 7500Ft
Sbk csapat cipzáros pulcsi: M; L; XL; ár: 18000Ft
Sbk csapat téli sapka: 6000Ft
Tel.:30/9068005
Személyes átvétel Debrecen- Nyíregyháza útvonalon megoldható, máshova posta ok.
Lehet a mészároslőrinc csinálta.
Ez itt pont azt pofázza, hogy itt nem a díszítés a szerepe, hanem a légellenállás csökkenés ezáltal a nagyobb hatótáv
A baj nem ezzel van, hanem azzal, hogy négy karbon disztárcsárt elkérnek 850 ezer ft-ot a 9-esek dekliét pont ugyanilyennel védik a csúszástól fillérekért
A tizenkét éves kislányom megértette a "dísztárcsa" jelentőségét. LOL
Megspórolta a festményen. Mivel neked nincs pénzed erre biztosan festményeid vannak
nem Úr aki nem herdál
1,3M a felni 5 M a fék 850 a dísztárcsa 5M az akku
nem nézem, engem az akku csere érdekelt meg az ára 5M az a LOL !
Miért nézitek ezt a langyi gyereket?! Dísztárcsa alufelnire LOL
Handrást nem bírom, egy hólyag, ezért megse nézem!
Szeretem a Magyar embereket. Az hótziher hogy ha van pénze akkor nem jó az úgy neki és átalakít mindent.
Azonban büszkeség is tölt el, hisz a Magyar forradalmasít. Okos, bazd mi jó ötletek jöttek itt elő. Nem csodálkoznék, hogy ha a Tesla ezeket alkalmazni fogja jövőben.
Ez ám a reakció idő, pipi!
csá
1. jó reggelt csibészek.
Bp *
Ezt nem 1m-ért vettem. Az előzőt adtam el annyiért :)
Sajnos idő hiányában nem sokat tudom majd használni, de ha akarok majd menni legyen valami a Beverly mellett..
De amire nekem ez kell az csak Bő-Siófok táv inkább
szépnek szép, de 1 gurigát biztos én már nem adnék érte, nézegetni persze tökéletes, másra semmire nem való. ha most kellene vásárolnom, egy nem vázsérült jó váltós C-t vagy F-et keresnék, de inkább C-t, olcsóbb hozzá az első lámpa. tehát váltó váz jó legyen, egy jó ac pumpával felújított fékkel és futóművel rendelkezőre borítanék egy üvegszálas idom szettet, kapna egy sport szűrőt fúvóka szettet meg egy rendszert - magasról ennék a nyomatékra- és használnám ahogy kell sport motorként. dehogy nézegetnék 1M a teremgarázsban , ontanám ki a vérét az országúton !
Üdv. Tettem fel a képekhez képeket a motorról:)