Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azóta már harag sem lenne, sőt lehet a legjobb cimborák lennétek
Arra nem arra emléxem arra viszont igen, hogy minden évben összetöröd magad motorral vagy valami más balesetből kifolyólag kórházi ápolásra szorulsz
Azt a múltadat viszont nem tudtam, hogy egy igazi ketrecharcos vagy, akkor méltó ellenfelek lettetek volna egymásnak Bár ha elébe mégy a bajnak azt nem értem miért arra vártál, hogy majd Ő hív ki egy mecsre. pofánvágtad volna azt kész.
Pipi kéne neked már egy erősebb szemüveg, gondolom a leszakadt szemöldökömre még emlékszel. Elég sokat verekedtem, látszik a fejemen, ha fogászatra megyek mindig áthívják a szomszéd fogászt is, mert ilyen összekócolt fogsort ritkán látnak. Egy ideig nagyváltósúlyban bokszoltam, később kiraktak a ringen kívüli balhék miatt, debrecenből emiatt kellett eljönnöm. Amikor felmentem 100 kilóra a verekedésekből már rendőrségi ügyek lettek.
Mindig elébe mentem a bajnak, amit akartam a másiknak a szemébe mondtam, nem a háta mögött.
Volt köztetek affér a klükopsz festése kapcsán. Én nem tudom megállapítani kinek volt igaza, egyet tudok innen jött közöttetek a kölcsönös ellenszenv
Ez a ti régi ügyetek ami már így marad és kész nekem egyikőtökkel sincs semmi bajom
Meg nem bántásként mondom nem vagy egy fejel magasabb nála és 30 kg-val sem több,(nemhogy izommal ) azt is bátran kimerem jelenteni, hogy amíg Ő az élete fiatal részét állandó verekedéssel töltötte addíg gondolom (ez persze erős feltételezés) te csak verekedést is tv-ből láttál, hogy részese nem voltál még verésnek sem az tuti
Persze nem védeni akarom, csak erre a beszólására szeerintem tök felesleges volt reagálnod nem ért az annyit
A régi hisztiket nem is számolod?!
Még csak azt se mondanám, hogy internet huszár kb. egy év alatt ír ide ennyit
Akkor csak töketlen internet huszár. Itt nagy a szája amikor másfél napig rontotta mellettem a levegőt nem állt oda, hogy: Sedu igaz hogy egy fejjel nagyobb vagy 30 kilóval több izom van rajtad, de én annyira haragszom rád hogy most lebokszoljuk. Szánalmas, úgy viselkedik, mint egy 14 éves gyerek.
Mondjuk faziról sok mindent el tudok képzelni, meg tudok is egyet mást
de azt, hogy nem buzi azért tűzbe tenném a kezem
Csak a buziknak van baja velem
Ninják kicsit be fásultam
1. szevasztok munkák.
csak neked van vele bajod
Mglepo modon meg szoba alltok Seduval? ? JAAJJJJ:D :D
elektronikáról szól az egész. Jön a kanyarból kifelé a szíp ducati feliratos motor végig teli gázon, hármat vált az első kerék mindig pontosan 5 centire jön fel a levegőbe. A második futamot már meg se néztem.
a pesti orvosoknak jobb az órabére megéri gyorsabban is megcsinálni :-)
nekem 4.5 be 1.5 ki volt a szintidő.
akkor én maradjak csendben a 2 órás kalapácsos műtétemmel. Jobbulást!
zx10r szinkron proteches cuccal fél óra volt. Legtöbb idő a csövek feldugásával ment el.
ja bocs nem volt egyértelmű
Remélem rendbe vagy
A szívemben matattak 3,5 óráig xd
engem szinkronizáltak
jobb oldali lágyéknál be hatoltak s ütő éren 3 db vezeték és a szíven belül sütögettek stb
Lehet voltak gondok a szelep hézaggal. Az meg nem egy gyors valami.
Főztetek egy pörit előtte?
Mi tart 3,5 óráig egy szinkronon?
egy hozzáérő 3,5 óra alatt kiveszi a főtengelyt lefesti sárgára és visszateszi majd indít