Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipi itt az új hiace, 2020-tól megveheted: http://youtu.be/C__zmEE6g1g
de csak a kerti csapnál
Nem fogom elfelejteni, szerintem még 2 hónap és teljesen rendbe jövök..
Na mivan? Te már elkezded a lócsolkódást.
Hogy érted, hogy nem? Lesz valami maradandó, vagy tovább tart a lábadozás
34 = 3-4
Hát 1 hektárt lehet nálunk is nekem van kb. 200 négyzetméternyi Fűnyírógépet benzinnel én adom, meg kap a srác egy 1000-est vagy 1500 már nem tudom. Én általában otthon sem vagyok. Csak van még 34 helyem ahová járnia kell a házamon kívül egy tallóra elintézi egy nap.
még jó, hogy nem nagyon szeretem a pálinkát
Az az elixir mit tud 16-ért Mintha ittam volna már belőle de semmi különlegeset nem véltem felfedezni
4000 hp..........elixir 16000
Nálatok még a pálinka is drága, pedig a faluban készítik. :-)
nálunk 2500
Nem felejtem el. Füvet nálunk 5-10,000 között nyírnak.
Az nem tudom mennyire jó oldal én egy 1000-ért le szoktam itthon nyíratni ennyit nekem megér.
végül is ez nem olyan rossz lassan visszaszáll beléd az élet
Szerintem még 3 hónap azt el is felejted
Köszi, néhány napja már tudok járni bot nélkül, már az ivás is alakul tegnap 2 sörig eljutottam. Estére bevizesedik a lábam, ez állítólag normális. Motorozni tudok, lassan dolgozok is . 3 hónap után ennyire jutottam. Van egy jó oldala nem kell füvet nyírnom...
te hogy vagy már?
így is ki lehet venni a csapágyat
Akkor majd viszünk sátrat is
Nomiez a tolongás Sarudra? Még a végén kevés lesz a hely!
Én hívtam volna. Mi van ha a következő héten részegen elüti a gyerekedet a zebrán?
reggel 5 órakkor az öreg olyan sikkesen nekem jött bal oldalról hogy csak ugy pukkant megáltam...kiszáltam és nekiáltam az első embernek hogy mit csinálsz jóember nem látol? aszongya nem ő vezetett.....a kisöreget ugy kelett visszahozni 2 ucával arébb mondom neki 1értelmü ki a hibás,ott az elsőbség adás kötelező tábla magának,vagy hivjunk rendőrt???szerinted? nem a fáradságtól volt tartalékon a szeme
már vett másikat....MAN....ugyhogy megint 8 van,vagy is 8 és fél tavaly ujitották fel a motorját veresegyházon 3 gurigáért,,,,az egész kócerály meg ér másfelet