Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyiért adod? :)
2. ki hol van itt olyan
1.jó estét motorosok.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zx-9r_ninja/kawasaki_zx-9r_ninja_ninja-14623044

szegény brüm brüm, debrecen józsán kezdte sztán parád majd pöst......... és még mindig gatya
Valahova még nem felejtetted el belinkelni?
az akrapovic oldaláról letölthető
Az URL aláírás nem megfelelő
Helo tud esetleg valaki egy akropovic kipufogòhoz műbizonylatot intèzni?
na mégegyszer
Szekinek. Lehet menni tüntetni: WWwvTn3qay0&_nc_ht=sconten...]https://scontent-vie1-1.xx.fbc...[/url]
hová lett a cibere ? már megint kawád lett?
üdv ! a két szép ha még érdekel. , a zala plaza-ban a csomag automata oda olcsón el jut , 890 ft.
10
Na azt várhatod, hogy még egyszer felköszöntselek....

E.
huhh, coyote !
szesz ! javíttasd meg, vagy kawazsoltinál olcsóbb az új. olyan 20 ft körüli az új.
Sziasztok vadak!
Ismét 9-es tulaj lettem, visszavettem a régi gépemet . Azon hamarjában estem is vagy háromszor a sárban (Tiszapartra menet). Ennek örömére eltört a tágulási tartály, így meg is forraltam, a ventillátor sem működött már a végén. Úgy néz ki, hogy megúszta nagyobb baj nélkül, viszont kéne szerezzek egy tágulási tartályt. Nincs valakinek elfekvőben?
A köszöntő táviratokat csak ebben az időpontban fogadom stop. Az előtte érkezőket ignorálom stop.
aztán végül is nem lehet neki hinni 6 óra körül küld az eszti egy sms-t, hogy bódog szülinapot. Pont a telepen voltam mikor fel is bosszantott,hová az a nagy sietség amikor csak reggel 8-kor születtem, előre ugye meg nem ünneplünk
Aztán fél kilenc körül bejött édesanyám azt mivel az alkalmazottak sem tudták, hogy szülinapom van csak amikor édesanyám megköszöntött, mondtam, a bentlévőknek mostmár lehet mert elmúl 8. Aztán édesanyám felvilágosított, hogy nem 8-kor születtem Hanem fél nyolckor Ezt én sem tudtam pontosan pedig ott voltam
Na mindegy nekem a születés napom minden évben július 4-ike reggel fél nyolc
Ha lehet hinni jimynek mi is minden jót kívánunk ennek a szószátyárnak
Gumi már van, csak a két lábtartó lemezke kell. :)