Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tehát vettél régi nyomógombosat
2 hete lecseréltem a telefont, más a menüje így 2 nap helyett 1 hetet bír az akkuja :-)
az probléma Rajtam kívűl már mindenkit csak az a rohadt telefon nyomkurászás érdekel
Az enyém focizik, de hiába van a mezén ronaldo felirat attól még nem lesz ügyes. Régebben szeretett az enyém is gokartozni, 2 személyessel csapattuk budaörsön, élvezte amikor az együléses gokartokat megelőztük. Most csak a telefon érdekli.
már gokartozik 12 év és formaegy alapozik rá
nem sedu ne szabadkozz szívemből szóltál folytasd
Családban marad az a lényeg. Az apraját a nagyja csinálja falun azt beszélik :-) Bogyó nehogy magadra vedd, aranyos gyerek.
Bocsi erről meg el is feletkezdtem. Házhoz küld nem járok zegen mostanában :) utalok előre ha privában küldesz számlaszámot. És ott megírom a címet is.
A te kisfiad is jól megnőtt látod mi lett a tiszai ebihalakból....te szemüveges gechi
Milán jól meg nőtt Szerencsére semmi hasonlóság köztetek
Persze az apuka kiléte is kérdéses
pedig az összes közül az a leghitványabb, mondjuk a leg ólcsóbb is
Szerintem téged nem sokáig alkalmaznak már ott
Az elmult pár hónapban teszteltem egy párat.....előre szólok 1sem foglya addig birni mint a strallis
benne
Jimy látod enne a sok-sok pénzt csak az a kérdés milyen méretre vágjuk
Mi a terv bogyesz?
A TGA-t is kinyírod mint az ájvekót
Motoros fórum
alapjárati fúvókát nézd meg. Ha nem akarod szétszedni co csavarral beállítod.
üdv ! mivel indul gyújtás kilőve, benzint kap, így karburátor és környéke a hunyó.
5000 ft a pár +890 a csomagautomata.
Hello ! raktam fel egy videot a motoromrol ha valaki tudna segiteni megköszönném