Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sokkal jobb
köll!
Köl a kád?
nem 200-as esztergatokmány a talpa.
Köszi uram....Bukarest
túrbótalpas karácsonyfa
Megvetted már a kocsinak az ajándékot?
Hát ne legyen belőle sértődés ha én meg nem verem a földhöz a seggem örömömbe Engem nem kifejezetten érdekel, hogy miket vásárolgatsz magadnak, tőlem t-34-es tankot vagy kiselejtezett mig-29-es vadászgépet is vehetsz (azok legalább érik az anyag árát a méh telepen) De jó lenne ha ezeket az innovációidat időrendben végeznéd.
Ha van gempa akkor először lerendezzük a 10 éves tartozásunk majd utána vásárolgatunk hobby célú dolgokat
Grat hozzá! Ne foglalkozz senkivel , járj bontó a bömbivel!
Köszönöm
Én nem vagyok irigy, sót örülök neki, hogy ennyit tucc költeni autóra, és szervizre.
Nem személyes....csak megpróbáltam felvenni 1 közösségi szintet.....de az ugylátom nekem nem áll jól
ha jól sejtem ez nekem szólt Először megmutatjuk mink van azt amikor rájöttünk,hogy hülyeséget csináltunk Gyorsan azt kiabáljuk, hogy hát még sincs itt semmi látnivaló Nagyon agyafúrt viszont annál gerinctelenebb
Vannak olyan nők akik szeretnek szopni, te is olyan vagy csak szőrösebb...
Amugy meg olyan jó hogy itt annyi jóindulatu ember van elhuzom a mézes msdzagot....rögtön beveszik kanyar nélkül
a 2007esnél......ennél még nem kell cserélni láncot.......de az ujabbnál valóban 400......turbót ujityák........részecskesürő....nincs..... a programba sem
tisztán és világosan értettem
Azt tudod, hogy kb. 400 ezer a vezlánc csere, 1 misi a turbó ami a részecske szűrő miatt behal ?
ismerősnek volt ilyen 525d, tudok mesélni róla. 100,000km/év fölött tett bele, de sose volt biztos hogy reggel elindul-e vagy hazaér vele. A főnöke meg a focusból mindig röhögött rajta.
80-nal mész és 11,5 az átlagod?
Hát erről beszéltem az autó értékének az egyharmad része. Ezeket a prémium autókat a gazdagoknak gyártják akik megveszik újkorukban 20+ milléért. Aztán 3-5 év múlva vesznek egy másikat. kb. enyire tervezett a kifutásuk is. Az autógyártót nem érdekli az autó utóélete, hogy ki hogy nepperkedik vele Egy 300+ ezres km-es 15 éves géptől inkább szabadulni kell. De hát ahogy dzsimi is írta, hogy a buta a saját kárán sem.
De komolyra fordítva a szót. Én örülök a legjobban, hogy magadra találtál és 40 évesen elérted azt, amit már 25 éves korodban is el lehetett volna. Viszont ha már ilyen jól megy a szekér akkor esetleg lehetne rendezni a fennálló restanciádat is amit az elmúlt kb. 10 évben még csak meg sem kíséreltél. Szerintem a gazdasági körülményeid ezt most biztonságosan lehetővé teszik Elérhetőségeimet tudod Ha már mégsem akkor szívesen rendelkezésedre bocsájtom Ha esetleg az előző hozzászólásomból nem értetted a célzást
Ja....és cégre irattam...ugy tankolok occon..e ház tudod te azt....igy azsem érdekel ha 100litert eszik
És ha már lekérdezted..akkor azt is láttad hogy valós a kmer és kintről lett behozva...és ez nem a lánc szaggatós kigyulós....alukaszni sosem rohad
ügyesen le kérdezted kis szemüveges fiu 218 gyárilag igyvan de van csipsz 246 meg lesz 280 váltó hibátlan mer gépre lett rakva.....persze azért 1 porlasztó bevan szarva benne,de nem ilyedünk meg mert vettem másikat bele.....amugy meg a bontósok rugdossák az udvaron a váltót anyi van belőle......dojcslandba egy ijen kopletten 1000juró
160 x 1,36= 217,6 le ez a gyári adat persze lehet ezt még csippelgetni még hamarébb összefossa magát 6-7-ik gazdájától
Ha ezen behal a váltó nincs annyi az autó értéke amiért rendberakják