Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a C-n volt ilyen. De fel lettek újítva a nyergek, azóta olyan mint az álom!
nem újonnan vettem Ennek ellenére fogott a fék csak zavart, hogy koppig lehet húzni. Többszörösen minden cserélve lett rajta, az akkori legjobb fékolajat kapa, de ezt a betegségét nem tudta leküzdeni
új korában biztosan nem.
nekem a béláson koppig lehetett húzni a fékkart hidegen is. és nem aztért mert nem volt karbantartva mi nden cserélve lett többszörösen egyszerűen szar volt és kész

2. de este van
1.jó reggelt
Ha sok cuccod van menjél oldalkocsissal :-)
Azért csak összejött!!
Eladó 95-évjáratú hátsó rugóstag
Csak ezt a negatívságot nem értem ám,,,,,,, miért kell mindíg mindenbe belekötni ami a másiknak netán jó?? Eszembe se jut tárcsazabáló betétet tenni bele,,azért ne nézz hülyének,hogy közútra kerámiafisz fasz betétet rakok bele...Amugy karban volt tartva a Tokico is,,de hiába,,,tavaly kapott mindenből ujjat/nem kevés pénzért!+a főfékhenger is./különben meg a régi tárcsa nem kér enni,,jól elvan a polcon...
Köszi!!
Az mi Szekikém??A tárcssa netán??
Egy JÓ fék nem csak attól jó, hogy mekkorát lassít, hanem azt milyen módon teszi. Kézierő, nyomáspont, betétkopás, karbantartásigény stb. Lehet ezen rugózni, én is 15 évig a gyárit használtam, felújítottam, kipucoltam aztán egy levetett, huszonsokéves, ki tudja milyen előéletű Nissint felszerelve egyből nyilvánvaló a különbség. Nem véletlenül nyugdíjazták, már az F-es kilencesen. Jó irányba fejlesztettek a zöldek
nekem a 6 dugattyús is olyat fog hogy győzze feldolgozni a 120 első gumi, meg vagy több ezer kawán is jó, ha nincs karban tartva akkor meg mindegy. ha karban tartod megúszod a karmantyú készlet árát, eső hó só sár meg a leszaromság az ellenfél, nem egy technikai csoda, teszi dolgát. a fékbetétnek meg kerámia betétest vegyetek az biztos be fogja állítani - nem a kereket a betonba- a tárcsa vastagságát utána meg lehet sípolni hogy nincs 10 ért egy pár új tárcsa hozzá.
Hatalmas gratula, zsearul néz ki a kombó De a lényeg...ugye, hogy ugye?
arashi-t vettél? mi pénz volt?
Beleszaladtam... .Nem küldték,,,a Tokico persze 10X1,25-ös. A Nissin meg 10X1-es Külön kellett beszereznem.De végül is sikerült összehozni Köszi szépen az instrukciókat,tanácsokat.Mostmár ez is "2ujjas" új betétek,új tárcsa /tényleg beleáll az aszfaltba...
Egyedi alkatrész eladó
Sziasztok!Tud valaki jó szakembert aki érti a zx9r-t?
A motor járása nem tetszik!
2.
Ááá csendes öreges élet