Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zzr vagy zx11?
kx450 a birkózógép (azt is szeretem), legalább annyira kellene hogy menjen mint egy jó zx9r 220-ig. Nagyok a lendtömegek nem pörög fel, 8000 körül ahol vadulnia kellene eltompul. Emellett látom a videókat róla hogy széria közeli tud menni 10,0 időket 400 méteren. A komplett blokkot sajnálom kidobni belőle mert nagyon szép hangja van, kevés a km.
szia,

nekem van egy ECU-m hozza
Gyengeeee , motorozni, vagy birkózni akarsz vele?
Csak nem a környékröl vetted?
Szeki van esetleg zzr 1100/zx11 ecu, hengerfej (esetleg csak vezérműtengelyek), zrx muzzy rendszer nálad? Vettem egy zrx-et, de nagyon gyenge a zx10r után.
készítek, törött motorról van. Titán dob, inkább stunt motorra való.
Sedu van róla kép?
Hát az inas nem látta a pályán
Hunnan van?
Van 1 fa vinklim
vagy van egy olcsó miv souno nálam tedd fel azt, már gyárilag rövid. 55-ös belső ha jól emlékszem.
Fónók, fónók, mán kécce levágtam, de még mindíg rövid!
vágjál le a hosszából!
Kellemes ünnepeket
Boldog Karácsonyt!
Sziasztok.
Lenne nekem egy 99” motoron egy 3csavaros Remus dob.
Na ezt szeretném lecserélni egy Akra dobra, mert a remus már halk nekem.. (közben mások szerint hangos).
Főként csere érdekelne, ha lenne ilyen valakinek..
Köszönöm!
Ki az a mir?
Mir Suzukival bajnok lett!
Bocsi, nem bírtam ki hogy ne írjam be ide.
Igazából csak a utas ülés kellene. A pilóta ülés ki van repedve, de azt újrahúzom. Tudsz képet feltölteni a belső feléről?
üdv urak , ma szert tettem egy gyári állapotú 1995 zx9r mocira.. osztrákból való, 74 kw Gondolom folytva van, de a kérdés az lenni mi benne a foyltás? karbi tengely stb? tudja valaki? köszi!
zx10r ülésem van ha az is jó.
Sziasztok.
2004 évjárathoz vezető ill. utas ülést keresek.
Ha valaki tudna segíteni, köszönöm.
Szia!
Meg van még?