Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy csak te játszol vele
2. Na mi van azzal az arannyal kékvér? Jön még mindíg rendesen. Az asszonynak a szamócái 3/4 oda lett az a rész ami földhöz ér elrohadt
Kohó
Mért így kell edzeni az anyagot nincs mohó?
Kicsi, de játékos!
mert neked azért kicsi meg puha
Az asszonynak meg mondod,hogy azért kicsi hogy ne fájjon neki!
Szeki lehetne fiatalabb motorom nem nyújt annyi élményt mint az öreg zx10r. Endurót meg direkt olcsót vettem, ha összetörik ne sírjak miatta.
azt észrevettétek, hogy nem magyarúl beszél?
a kis majom nem 96-os modellre árulta a cuccát hanem a 2010 után Z1000-re. csak ennyivel járnak előttünk.
Szerintem a kis majomra kéne valami csövet húzni mert elnyomja a motor és az utca zaját.
biztos ez is benne van amit írsz de pl. az asszony 1,3-as alig 100 lóerős autójával megetetjük a 7,1-7,2-őt
Ehhez annyi recept kell, hogy Ő városban használja, ha megy kirándulni a család akkor én vezetek én meg ótópálya 130-150.
ebből a kettőből adódik, hogy kis köbcentire 2,5 dízel fogyasztás jön ki
ennek már sárga rendszáma van biztos valami új környezetvédelmi kategória
9-et kér a benzines 205 lóerős kocsim. Vagy meg kell tanulni rendesen vezetni, vagy meg kell csináltatni az autót. Esetleg nem a legolcsóbb helyen tankolni.
sok kínai szemét. Mondjuk a kawa is ott készül már egy ideje. Ne írjon rá semmit és akkor másolhat, vagy legyen ugyan olyan az anyagminőség is!
pedig hogy istenítik a benzines ótókat, csak tankolni ne kelljen őket
ahol vagyok kiszállítok ott is van 2 db 1.4B , 10L számolnak a csávók, thalia és fóka ! klímásak de klíma nélkül, ha még azt is ráteszi
vagy már a hídon ül az egész kasztni
alul középen ott a fényes zöld jövőnk, kartergáz cső kivezetve, ott a második kipuffancs,
itt az ódinál egy sportos ültetést láthatunk de a 224-esnél szimplán csak meg van pakolva a csomitartó cementeszsákkal
Most már biztos szar a futomű is ha ET be volt nézzve.
eltúlzott et szám, vagy jó futómű ?