Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább tanultak a csúnya srácok, mint hogy inkább pináztak volna.
nem jó rá.
Szia!
A tágulási tartály érdekelne, ha jó a '98-asra.
Na, még két diplomás!
nem látszik ez a két diploma rajtad nekem tényleg van kettő bár én nem megvettem hanem tanultam érte
Motort minek vegyek. Hogy ott feküdjek minden évben 2 szer melletted a kórházban?
Te is inkább add el ami van a picsába. Múlkor mikor a lábadból állt ki a karácsonyfa pár pödzögetted, hogy elég volt a hülyeségből.
Kelsz-fexel. Többet lábadozol kórházban mint amennyit motorozol Hiányzik ez neked Meg sem éred az 50 azt eldobod a kanalat egy benézett kanyar miatt
2 diplomám van mégse értem mit makogsz kis szemüveges kerti törpe. Még a kutyám is szuka, nincs ingerenciám a faszokra, nem hasonlíthat mindenki rád Légy férfi vegyél egy motort inkább!
nem én lennék az egyik a mostan hímnemű párodra gondoltam te
Ne reménykedj nem neked hanem a feleségemnek.
két férfinek nem lehet közös gyermeke ezt te nem tudta?
Farokidom zöld színben érdekelne.
Sziasztok, 
Érdeklődnék, hogy 2005/06-os 636-hoz sérülésmentes farokidom és gyári kipufogó van-e valakinek eladó?
1.jó estét motorosok
Esetleg színe milyen? Talán van.
Helo van valakinek esetleg 2002 zx9r idoma? (Jobbos)
Én is szeretlek. Tényleg kéne neki egy tesó egyedül unatkozik, este csinálok is egyet
Sziasztok Zx9r ninja bontott alkatrészek eladó. A motor még indítható.
Hát ez micsoda sedu
Szerintem akasszatok csontot a nyakába, hogy legalább a kutya játszon vele
Megvakulnál olyan szép. Igazi árja gyerek: kék szemű, szőke, utálja a cigányokat.
tegyél a tiedéről is egy fotót had élcelődjek én is egy kicsit
Jahhhh.

Ettől a szartol egyelőre nem válnék meg.
Hasonlít a feje a lombikra...
különösebben semmi, azt írtad, hogy 100 ezer ft/nap. arra gondoltam ez az eladási ára a vasnak hisz többet nem ér
ne írígykedjetek mán erre a gyerekre lombikos
sajnos hasonlít az apjára
"épp azt kérdezem, tőle, hogy hol a tűztorony kisfiam" Legközelebb kevesebbet igyál, és akkor egyedül is tudni fogod!