Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

" Mert azt kellene küldenéd az apás találkozóra " Biztos csak oda?? Mert szerintem máshova kellene , de oda nagyon!!
az hogy én nem tudom ki az apja az csak 1 dolog......de te meg tudod ki az apja......csak a fél világ aki beleverte a faszát abba a lombikba amibe te is Vég Ebihal Levente
Te tényleg Degec-en laksz??
degec
Bárhol járok viszem a srácokat magammal. Motorozni, strandolni. Minden hová!
Könnyen ki tudja deríteni, elég, ha megnézi, ki az aki iszik nőzik és lustálkodik a családban! És ott van!!
Bogyeszkem még csak rendben is lenne, csak neked ki kellene derítened, hogy végül is ki a Milán apja Mert azt kellene küldenéd az apás találkozóra
Uh így telik az idő Látom segít rakni a padlószőnyeget Mindenesetre te nem lettél vékonyabb, úgyhogy annyira nem visel meg az apaság
lassan csinálni kéne 1 apás találkozót
falsot szívhat, de nézd meg a szivató bowdent is nem ragad-e
Szeva pipi minden kiraly kicsit el voltam most tűnve vettem egy kertes kecót es azt vágtam rendbe! Telik az idő baszki rendesen az en lanyom is mar el mult 1 éves
nekem is mindíg azzal kezdted még a visszapillantó cserénél is
Szeva csimbi Na milyen az apaság? rég láttalak Enyém vasárnap tölti az 5-öt
A hátsókerék kivétele nem szerelés, az rituálé.
A hátsókerék kivétele nem szerelés, az rituálé.
Nem lehet kivenni szerelés előtt, mert az már szerelés!
Na jójó, de biztos van egy egyszerűbb oka is ennek!
Csak!
Tűszelep probléma plusz kell neki egy jó kis ultrahangos + vegyi tisztítás es elvileg a tiedben lehet Tűszelep fészket is cserélni azt is cserélném többi tömítéshez ne nyúlj amíg jók
Nehogy az Anyósa meglógjon a motorral vagy mi a tökömért?
Mindenek előtt egy arany szabály, vedd ki a hátsó kereket szerelés előtt.
Úgyis szezon vége van...
Szelephézag ellenőrzés, állítás. Karbi szét, felújító készlettel összerak, gyárira beállít úszószint, alapjárati csavar.
Olyan dus a keverék, hogy csípi a szemem kipufogógáz, minden ruhám büdös. A kipufogó a motor leállítása utan is füstölög.