Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet van. Holnap megnézem!
Ilyen idomfelfogató bigyója csavarral nincs elfekvőben vkinek? Sikeresen elmaradt
Na jó estét
Ment pü
Szia. Van pár 100 km-ert futott brembom hátsó. 5 ezer ftért.
2 db karbont tudok ajánlani, ez 35 e ft 98-02 -ig jó. nem vágtam le belőle nincs szétszedve, alapjáraton csendes fordulaton sem ordít, közúton vállalható. teljesen nyitott, a kipufogó vég kivan fúrva alul tehát lehetett bele hangtompító, kérésre gyártatok bele. ovál dob, csak az adapter kerek rajta.
bárdis brembo egész jó, egyébként cseréld le a 6 dugattyúsat ha azt akarod hogy jó legyen.
OK. A kérdésem az lenne, hogy van-e konkrét javaslat, hogy milyen fékbetétet tegyek bele?
Ennyiért le is cumiznak errefelé a parton!
Naponta 100 ezer vagyok + üzemanyag!
Motorost keresek aki elvinne motorozni! Cserébe üzemanyagot és napod fizetném! Irj Privátban! Köszönöm
olvasom....
bármilyet bele lehet tenni, a fékbetét anyaga fogja majd meghatározni hogy az kopik vagy az fogja koptatni a tárcsádat.
Sziasztok,
fékbetétet kell cserélnem ZX900C-ben. Csak a gyárit érdemes beletenni vagy más márka is jó? (EBC, Brembo, Lucas???)

Kawaszeki,
írtam e-mailt! Boltoljuk majd meg a gyári kipufogót!! !
Moto2 is néztem! Tök jó volt a vége annak is 4 -es banda nagyon nagyot csatázott! Nagyon jó versenyek vannak.
már kétszer is jól ment a suzuki gratulálok. Moto2 is jó volt.
mindenkinek más a favorit, de most a HRC és a MÁKOS páros a bajnok.
http://youtu.be/_zQZmef0g1k

buták : De nem az a célom, hogy futamokat nyerjek: az a célom, hogy megnyerjem a bajnokságot. Ezzel a stratégiával növelni tudjuk az előnyünket, s ez a legfontosabb.”

A hétszeres világbajnok azt is elárulta, hogy tudva, hogy nincs tempóelőnye Rinshez képest, ráadásul a gumik élettartamára és az üzemanyag fogyasztásra is figyelnie kellett – utóbbi ki is fogyott a motorjából a levezetőkörben –, inkább konzervatív taktikát választott a hajrában annak érdekében, nehogy a harmadik helyen befutó Maverick Vinales is utolérje őket:

„Nehéz volt védekeznem, mert nem ismertem a gyenge pontjait” – mondta Rinsről. „De amikor a verseny közepén próbáltam a stratégiámat végrehajtani, hogy őt követve néhány körig spóroljak némileg a gumival és az üzemanyaggal és megtudjam, hol szenved, akkor jobban közelíteni tudott. Aztán amikor talán egy másodpercet is veszítettünk egy kör alatt, láttam, hogy Maverick is érkezik. Akkor azt mondtam magamnak: ’oké, nem érdekel a győzelem, csak a pontok’. Tudtam, ha ott maradok, akkor legfeljebb 16 pontot szerezhetek. 2017-ben és 2016-ban volt ez a taktikám, hogy hátul maradtam, s csak az utolsó öt körben támadtam, mert jobban kezeltem így a gumikat. De most más helyzetben vagyok a bajnokságban. Ahhoz, hogy megnyerd a végső háborút, olykor el kell veszítened néhány csatát. Nagyon-nagyon szoros volt a mai.”

ok >>>> okozat
Mikor láttam, szememből a könny kicsordult!
Utálom a kis buzi Márkeeeezt! Jol cumira tette a végén.
Az uj korszak