Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jogos, és kevesebbet is iszik :-)
Mi hír járja rolam ott?
mert még nem tudja mi az de majd hamarosan megtanítom
Gondoltuk hogy nem azt kérdezted tőle, hogy ,,na ki iszik még egy felest? ,,.
Ne bántsd azt a gyereket, már most értelmesebb mint az apja!
mi bajod vele Szerintem meg nagyon cuki kis srác
A tűztorony kávézójába itt épp azt kérdezem, tőle, hogy hol a tűztorony kisfiam?
nem volt szebb gyerek a szülőszobán akire kicserélhetted volna? :-)
Világ csavargók, annyit mentek mint a kutyám tűzeléskor.
meg a tavaji párbeszédünk szeki

Köszönjétek a szar navigációtoknak
Dzsimi vett egy 800 ft-os zempém észak túristatérképet mire felócsúdhattunk volna a rajtkövön álltunk
A füzéri várat én is sajnálom Én arról nem mondtam le Jó szerencsével jövőre ismét megyek abaújszántóra onnan én megtámadom az északi pont felől túrába

 



2018. okt. 14. 12:14
kawaszeki

ne röhögj kis szemüveges geci minket és másokat megsétáltattál ott fent a semmire ! császkáltunk és keresgéltünk mint az eltévedt hegymászók. látni kellett volna a tündi arcát és kapucnyi képét a te kis eltévelyedésedkor. úgyhogy kis szemüveges jössz a csapatnak egy ingyenes füzéri várnézéssel és idegenvezetéssel amit neked köll tartani, ha nem sikerül a tárlatvezetés a toronyból lógatunk ki, azon az oldalt ahol ha kilesel egy medanszijé látszik a távolban -az a meredekebb- ! oda csődítettél sok gyanútlant hogy te másnap jymmi vel learasd a babért ! fenjük a kaszát kis csávó !

 
a fiam bammeg
Szia Kawaszeki!
Még mindig érdekelne a gyári zx900c dob, ha még meg van!
Ki ez a törpe ufo?
A fórumból annyian voltunk, ott mint amennyi embert a fényképen látsz
Végül is csak kettővel kevesebb mint az egy héttel ezelőtti fórumosbuli a Rajkai 3-as határnál
Ami kezdődött tatabányai turul madárral, family parkal labancaföldön, majd egész napos, hajókirándulással a fertő tavon, pán európai piknikhelyi rollelrozással
és vasárnapra a fertőbozi gloriett kilátóval, sopron óvárosával ,tűztoronnyal és soproni bobozással végződött
A programok már jók voltak de még mindíg sok volt a slepp
Tegnapra sikerült elérnem, hogy a programok is jók voltak meg a társaság is
10 éve keményen azon küzdök, hogy végre lemorzsoljak mindenkit a zx9-es közös bulikról
És tegnap ez végre sikerült
Északzemplémet mostmár ismer
Mind a 2 túristaútját
Füzéri vár még a wc ablakából is
Füzéri vár madártávlatból
Füzéri vár testközelből
Szekikém itt van amit tavaly kihagytatok Tegnap meghódítottam Bár a kacska lábaiddal lehet nem biztos, hogy bírtál volna megmászni 400 méter szintet 1,5 km-er alatt a milici kilátóig

- füzéri vár az országútról
Szia! Ha megvan még,engem érdekel!
eladod a lomot
Azért köszi, holtszezonban letámasztanám a gépet hozzád, ha még aktuell :)
Megnéztem most. Sajnos nincs már.