Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi! Túró

Üdv S.-ból. Tök szar minden, nappal 26 és muszály rövid gatyában lenni. Holnap kezdődik a 3 napos tréning Cartagena, kawábol összesen 3.-mat láttam azok is 80 as évjáratúak .
Német , angol, orosz, dán illetők vannak, csapatokba verődve. Ugy gondolom, hogy az előzetes erő viszonyok alapján az Ágo lesz a legjobb, habár a vb.-orosz 600.-as
al elég brutális. Holnap már többet tudok. Majd jelentkezem ha tudok írni :)) remélem .
én másodiknak R6-ot. nem bántam meg, de jobb eladva!!
Na jó, nem mondok rosszat a kawára. Első motornak majdnem azt vettem. Most jut eszembe másodiknak is.
na majd csak láss csodát! :o)
Hiába változtatsz a akrosszéria elemeken, az már nem lesz hatással a design javulására.
ez típusváltás lenne te szőke!?!!!

a design a karosszéria elemek más alternatívája!
Ideje a design váltás, vegyél végre egy motort. Yamahát.
nem. de rommá van szedve. össze kellene rakni. de lehet design váltás lesz, ezért nem kapkodok.
Csak hogy hűek maradjunk a topichoz: beszart a kawád?
ha csak az vóna. de a tököm is tele egy két dologgal...
Hülye.
a franc.
ebből se lesz semmi. sárga motor ide, piros motor oda! :o((
Jaaaj, csak úgy irónikusan mondtam.
mér!? szeretel? de jó! ezsetuttam
Jajj drága, tudod, hogy Téged nem a motorod miatt szeretlek.
akkor nekem se nem fog menni :o))))
Ne hogy azt hidd, hogy kifoghatsz rajtam! Nézd csak meg a mailjeidet. Elszántságom határtalan.
Nem jelent semmit.
Nekem két motorom is van!
Te gané. Én közfeladatot ellátó személy vagyok. És igen!!! Villamos-vezető!!! De Te mi vagy????? Egy senki!!! Ráadásul kiskorú!
Rajtam élősködsz! Ha nem törném meg 2 havonta a motorom már éhen haltál volna. Ezek után meg tudod kinek adj Tom-Tech-es pólót!!!
Nem a mocija sárga, hanem a csajozós eszköze.
Bevágódni? Nálam? Sárga motorral? Ismerhetnél Tomi.
Milyen csajom????
Te gyöki mindjárt szólok a csajodnak, hogy micsinálsz itt.
Beakarsz vágódni a sportos sárga járműveddel mi?
De ha adsz mail címet akkor küldök.