Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

A dobokat illetően nem kaptam visszajelzést! Kérlek küldj képeket, ha lehetséges! Előre is köszönöm!


Zolee
Hi!

Nagyon megköszönném, ha pár képet tudnál küldeni a cuccokról!
E-mail címem: petnehaza@citromail.hu

Üdv. Zolee
Gyári rendszer 150000ft
Van yoshi és akrapovic dobjaim 150000ft a pár
Üdvözlet!

Új dobra, rendszerre sajna nincs pénzem...

Jó állapotú használt érdekelne, akár gyári is.

Üdv. Zolee
Szia! Újban bármilyet tudok! Milyen kellene Muzzy Yoshu Bodis? Adatlapomon elérsz!
Hali Mindenki!

Kawa ZX-14-hez keresek 4:2-be kipufogót, esetleg rendszert!

Ajánlatokat, képeket a petnehaza@citromail.hu címre várom!

Előre is köszi.

Üdv. Zolee
Halicsek!

Ha szeretnél télen is motorozni,szavazz a Superbike.hu-n a HAVI SZAVAZÁS-nál.
Igényfelmérést készítek,hogy lenne-e igény egy fedett,fűtött,megfizethető...stb. pályára.Kiváncsi lennék,hogy a sport és egyéb mocikon edződött kollégák,ínséges téli időkben vagy bármikor,felpattannának-e egy-mondjuk -125-ös mocira állatkodni,ha lenne egy nagyobb csarnok,ahol ezt megtehetnék?
Szavazz vagy dobj egy üzit a bukucszoli@freemail.hu címre!Köszi!
ohhh, az gáz...
már nem tudom adni mert összetörtem a kerékkel együtt .
Mennyibe adnád? Mi baja van, miért lett lecserélve?
Szia, ZXR750-é (aka ZX-7 in US...) . Van H-shoz, és van J-K-L-M-eshez is. Normalis allapotuak, kompletten (ventillatorral) 15-18e között.
zx7esé ez a hűtő?Mibe fájna?
Sziasztok lesz egy ZX750-es 94-es mocim egyedi és eladnám.1800€ +magyarosítás giga patent szalon motor eddig 10 évet a vitrinben állt, díjnyertes tankfényezése van kevés km mintha új lenne a motor 2007-től mozog kevés kilométer garantáltan sérülésmentes volt.06309606748
Sziasztok KAWASAKISOK!

HA LEGOLCSOBBAN KERESTEK KAWASAKI ALKATRÉSZEKET KIEGÉSZITÖKET(BELPIACOS MODELLEKHEZ IS)

keressetek az adatlapomon!
Vizhutom nekem is van hozza.
van egy pár eladó használt gyári 300as féktárcsám.12esen volt de jó másra is .320as csere érdekel.
Szia! Kpl hengerfejem van 60000ft hütöm 25000ft légszüröház 15000ft Hkeret gyári új 15000ft
Üdv mindenki!
ZXR 750hez ( 1990 ) keresek szívószelepeket, vagy komplett hengerfejet, vízhűtőt, légszűrőházat, és azt a pici idomot ami a lámpa és a hátsó ülés között van!
Köszönöm!
Maga a gomba zöld,fekete fehér kék szinben van! a pár 15000ft
92-es zxr400-ashoz kellene bukógomba. az van?
zx6r94-esváz és motor alkatrész eladó
Rengeteg kawasaki alkatrész eladó pár kép izelitöül! ha bármi kérdésetek van akkor steelhorsemotor kawasaki pécs
Eladnám ZX10R Blokkom kb 8000km-es minden jó nincs szét kopva.Van még gyári gyújtáselektronikám, gyári kuplungdekli tömítésem, gázbowdenem, gyári légszűrőm.120.000 HUF FIX !
Hívj megegyezünk!0630/402-9696
zx6 1998-99 alkatrészek!


Ezek az árak csak pár napig élnek utána a rendes árral lesznek!


műszerfal:30.000ft
első lámpa:30.000ft
fejkonzol:17.000ft
tükör konzol:5.000ft
tank:23.000ft
karburátor sor:15.000ft
elektronika:22.000ft
hengerfej:25.000ft

henger:30.000ft
váltó:30.000ft
hűtő:25.000ft
komp
lett pálya idom:35.000ft
teleszkóp:50.000ft

ha valami más kell mint amit leírtam írj rám vagy hívj.

ENNYIÉRT SEHOL NEM KAPOD MEG AKÁR UTÁNA IS JÁRHATSZ!
Sziasztok!
Nem tudom hallotátok-e már?
Jótékonysági túrát szervezek CSÍKSZEREDÁBA július hónapban.
Lehet jönni motorral, autóval, a lényeg, hogy sokan elgyünk. Vagyunk már jópáran, de még nem elegen.
Akinek felkeltette az érdeklődését, kérem írjon nekem a motorostura@citromail.hu-ra, és én elküldöm részére a részletes túra leírást.
Várom leveleiteket!
Üdv:Manóbácsi