Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zzr 400 220?hol elsz te?
mi lenne,ha egy hasonlo ccm-ju 2Tvel gyorsulnal?
"A napokba néztem ki ezt a csodagépet (ZXR 250)"

gondolom,te sem lattal meg eloben motort,ugye?

az nem legterelo,ha jol emlekszem a tankba megy bele...
Hi all.

A napokba néztem ki ezt a csodagépet (ZXR 250) és gondoltam tölletek kérdezek rolla pár dolgot.Elöször is: Mi célt szolgál rajta az a bazi nagy cső ami inkább porszívócső, mintsem légelvezető :)
A második kérdésem, vagy inkább kérésem: légyszi írjatok már néhány dolgot le rolla.
Pl.:Milyen évjáratot érdemes venni, mire kell jobban odafigyelni meg egy tesztszerű valamit amibe leírjátok erejét, végsebesség, futómű...stb

Előre is köszi: Brolly a remélhetőleg leendő Kawasakis MoToRoS!!
CSő!!
Végre egy jó topik!
Mivel erimben zöld vér folyik nagyon oda vagyok ezekért agépekért.
Jelenleg zxr 750 em van előtte 400 as volt egy haveromnak 250 es volt,
szerintem mind nagyon tuti masina, kicsit azért szerintem születni kell a zxr re.
Csak lenne már jó idő, gurulni kellene.
Csátok.
Látom végre egy nekem valo topi
Nekem is egy zxr-250R-em van de nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon durva kis gép.
Igazad lehet,s majd ki probálom kipuf nélkül is bár már nem kawa az amivel elvégezhetném.
lehet hogy egy 750 nem veszedészzre de szeritnem egy ksiebbgépen az a kevés is sokatszámít
kipuff??????????????????
kipuff? itt most arról a 2csőröl van szó ami a tanknál található...
Hát azt is eltüntettük.
Igaz is minek arra kipufogó jobban is szól meg nem aggat ha elsel
és akkor maradt 2 lyuk a helyén vagy mi?
nekem a következő motor a gyűjteményemben egy zxr 400 r lesz aztán ha sok $ em lesz akkor zxr 750 stb
750 ről le dobtuk a csöveket ,sem lassabban sem gyorsabban nem ment,ezért lekerült rola ha már ugy sem jo semmire..
dupla kipuff rendszer,a hangja.....
Szerintem a zzr 400 -as nem olyan szép mint egy 250-es zxr bár mindenkinek a saját moroja a legszebb. Négyszázas létére nem sok a vége egy 400-as zxr-többet megy.Bár biztos mind a kettő nagyon szép motor.
olyanon még nem ültem sajna
zzr400 200-220 között mozgott
változó van ami 180 megy van ami meg 200 vagy több fürge gépezet
én zzr 400on csücsültem már rendesen,ez mennyit megy?
eggyáltalán nem zavaró ! és nem is porszívócső attól emgy jobban a gép afféle légköri feltöltés szerűség de votl aki fecskefogónak mondta
Az a két böszme porszívócső nem zavaró? Abba amúgy elektronika megy? Vagy netán levegő?
Végre van iylen is
havalaki nem tudná myilen gép is ez akkor látható a kép
videókat meg tavasszal lehet majd látni a tipusról
Hi mindenkinek csináltunk egy Kawasaki zxr 250R topicot ha valakinek a témához hozzászólása van akkor csak nyugodtan szóval sok jó beszélgetést és egyre több Kawasakist várunk ha majd lesz egy jó képem a Zxr-emről akkor majd küldök addig is minden jót mindenkinek és egyre szebb időt!!!