Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Első teleszkóp szimering méretei érdekelnének. Segítséget előre is köszönöm!
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Pár hete vettem egy 95ös 250zxr-t. Szerelőhöz kellett vinnem, mert melegen nem indult. Ott állítottak szelephézagot, volt karbiszinkron, majd új aksit kapott, újra lett tekercselve a generátor, meg feszszabályzót is cseréltek. Viszont most meg saját aksiról nem indul egyáltalán, de bebikázva igen. Szóval a baj nem mechanikus, hanem valószínű elektromos. Ha valakinek volt hasonló hibája elmondhatná mi a megoldás .
Kösz előre is
Üdv!
Keresek ZXR 250-est, lehetőleg minél fiatalabbat(1990 utánit). Aki tud segíteni, írjon! Köszi!
Szia! Tudok segiteni! adatlap!
Sziasztok!
Végre teljesült az álmom és büszke tulajdonosa lettem egy 1996os zxr 250-esnek. Segítségeteket szeretném kérni, hogy hol kapok hozzá (lehetőleg olcsó) alkatrészeket. Ami nagyon fontos lenne: Kormánycsapágy, első felni + gumi + féktárcsa.
Illetve valamilyen "kézikönyv" ahol le van írva, hogy milyen gumi, felni, alkatrészek vannak a mocin..

Előre is köszi,
Ádám
Szia!

Mi tudunk segíteni! Elérhetőségünk az adatlapunkon.

További Kellemes Napot!
Sziasztok!
Ismertek Budapesten olyan megbízható szerelőt/szervizt akinek van rutinja zxr250 karbi, szelep, egyéb.. stb beállításban? Semmi, gondom jelenleg csak szeretném majd átnézetni. (kivéve melegen nehezen indul!)
Köszi Üdv.
ZXR250 A 89-90
ZXR250 C 91-96(?) de lehet hogy 97-ig.

Rengeteg különbség van köztük ami szemmel látható az a teljes idomszett,tank,műszerfal,villa,kerekek is. A blokk sem ugyan az teljesen
160/60 bemegy

Egyébként van a fb-on egy csoportunk dobhatnál egy üzenetet az email címemre és akkor hozzáadnálak. Ott nagyobb az élet.
veeking(kukac)citromail.hu köszi!
Üdv!
Megírnátok kinek mekkora hátsó gumi van a gépén (zxr 250-en).
Mert olvasom, hogy mindenki a bűvös 160-as gumiról beszél, de nekem a 140-es is alig fért be. Az igaz hogy elég ballonos (140/70 R18).
Szóval az érdekelne, mi az a pontos méret ami 160-asból befér?
Mindenkinek előre is köszönöm.
Száraz utat, csúszós pi...át ;)
Üdv!
Tudnátok nekem abba segíteni, hogy mi a különbség a körlámpás ZXR 250 és a "szívlámpás" között? Én úgy tudom, hogy a körlámpásakat '90 környékéig gyártották, utána már a másik lámpával. Ha tévedek, valaki legyenszíves kijavítani:)
Üdv! Bocsi, hogy nem reagáltam, sajna nem tudok eligazodni a fórumon, hogy melyik válasz melyik hozzászólásra érkezik..gondolom ezt nekem szántad.
balays2000@gmail.com

Légyszi küldj képeket ha tudsz és minél több infot a motorról! Előre is köszi!
Üdv!
Érdekelne Kawasaki ZX-R 250 '90-es évekbeli sor4-es ha lehet minél fiatalabb. 400-as is érdekel, ha papíron belefér 35kW-os határba, de kétlem, hogy ilyen lenne...
Szia! Gondolkodom, hogy eladom az enyémet. 94-es gép, ha érdekel, akkor dobj egy mélcímet, és megbeszéljük a továbbiakat!
Érdekelne Kawasaki ZX-R 250 '90-es évekbeli sor4-es kb '93-tól újabb. 400-as is érdekel, ha esetleg belefér 35kW-os határba, de kétlem, hogy ilyen lenne...Más topikba is írtam, bocsi, ha zavaró.
Elérhetőségeim: zenoni@freemail.hu
vagy 06305763403
Komplett váltó és kuplung. Egyben 10 ezer Ft.
Komplett fékrendszer, kivéve a hátsó főfékmunkahengert. Jó állapotúak. Amit a képen látsz, összesen 10 ezer Ft.
A képen látható alkatrészek eladóak. Jó állapotúak. Ez a szett 10 ezer Ft.
Akit érdekel:

http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Pár apróság.
Akit érdekel. Eladóvá vált motorom.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_250_ni
nja-6897760
Sziasztok, van egy eladó
METZELER ROADTEC Z6 Hátsó gumim, ha érdekel valakit.
160/60 ZR 18.
Teljesen új, nem is volt felrakva.
Irányár 35.000
Sziasztok!
Srácok van egy ilyenem eladó ha valakit esetleg érdekelne.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_2
50_ninja-6832353
Köszi a választ! Furcsa is, hogy ilyen olcsó, holott csak egy karbi javításon múlik, hogy menjen. :(
Ennyit meg nem ér meg ráfordítani, akkor jobban megérné egy szép állapotú! Egyébként hengerfejes? Vagy annyira nem figyelted meg?
blokkhibás, nem karbi ..., már én is kérdeztem...... 150-200 ezer plusz ráfordítással jó motor lenne belőle...