Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakit érdekelne. Egyben is eladó. Kb. még 100 ezer ft-ért van cuccom. Komplett váltó, kuplung, idomok, ülések, lámpák....... mind2 típushoz.
Köszönöm!
Nekem olyan volt a 250-es zxr-nél hogy pontosan 7500 és 8500-as fordulat között adott ki recsegő hangot.. Vezérműláncot kellett cserélni és utána már nem csinálta..
Hali Mindenki!

Kéne egy kis segítség. Nekem egy 400-asom van és az lenne a kérdésem hogy 5e fordulatnál kerregő hangot ad ki a motor. De csak akkor. Alatta és felette nem csinálja. Van valakinek ötlete? Köszönöm!
a hirdetés lemaradt :)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_400-7902041
sziasztok. eladó lett ez a ZXR 400, a hirdetésben mindent megtaláltok róla. Budapest XV. kerületben megnézhető. irányár 330e
akit érdekel vagy kérdése van, itt a fórumon vagy ezen a számon elér
06709402528
szia
de eladó ha még érdekel :D
van egy eladó zxr 250em alkatrésznek!
Minnél előbb vigyétek, mert vennék helyette másikat! :D
Kompresszió hibás és nem kívánok rá pénzt és időt szánni.
Kapsz hozzá még egy hűtőt, gyári kipuff, micron sportkipuff, bricctón hátsó gummi, sport plexi.
veer13@freemail.hu
0630/920-8677
Hali! A karbisor nem eladó róla?
szeintem nem ugyanaz
10e huf mef valami csere ? Felfogatasa meg a csonkok ugyan az?
szia zxr 250 re van hűtöm az ára 20000.-
Hello!

Ninja 250 r re van hütőd?esetleg ha Valakinek lenne 250 r re hütője érdekelne(nem 50 e ft os hütőt keresek!van egy hüto
Őm csak nem kavára való és át kell rakatni a csonkot)

Tel:20/5491551
Feyer Róbert, feszen megtalálsz
Skype:robi0922
e-mail:robi0922@freemail.hu
hali.
valakinek elado karburátorja esetleg valami egyetemista pénztárcához szabott árhoz? :DD
köszönöm
sziasztok.
már megvan
Hello

Meg tudná mondani vki, hogy hol találom meg a motorszámot a zxr en? idomot le kéne bontani hozzá?
Dainese 52 méretű bőr ruha eladó Kawasaki színekben...
Bővebben itt tekinthető meg képekkel!
van hozzá , hűtöm és ha kell hengerfejem is
Ment az e-mail! :)
tulajdonost*
Amúgy meg, feldobjuk a volt vevőt, mert úgy szét lett gányolva a motor, hogy az hihetetlen, szóval lehet,hogy még kicsit várni kell a dob eladásával..
nézdd a pontos vessző, illetve a sima vessző különbséget ((:
veer13@freemail.hu
0630/920-8677 (:
Hűűű, hány hengeres a Kawád? 5,5,5,6,2... :D
A gyári dob érdekelne. Add meg az elérhetőséged, vagy a Face csoportba dobd fel a hirdetést, és megbeszéljük ott! :)
Valakit nem érdekel egy gyári dob, meg egy hűtő?
Sürgősen el kellene passzolnom, mert kell pénz a szerelőnek, ugyanis volt kompresszió mérés, és hát...5;5,5;6;2 eredményt produkált szóval faszán belefürödtem ebbe a motorba, legelső motorként..
Rendeltem egy plexit,de L modellre nem jó vagy H-é lehet vagy 250-esre jó! Aki lát benne "fantáziát" privátban el ér. 400-as forumban vannak képek róla!