Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KawaZsolti: Szeretnék pár kawa alkatrészt, írtam már mailt de nem kaptam választ.
E-mail címemre küld el a számod és vissza hívlak! Tudok Neked segíteni.
Keresek zxr400hoz komplett valtot, primer tengelyhez alkatreszeket, vagy akar komplett blokkaljat. Valakinek?
Sziasztok


Érdeklődnék, hogy valakinek van-e esetleg eladó ZXR400 -hoz benzin pumpa, illetve bármely más motoré, amivel helyetesithető.
50-55 Liter/óra
1,6-2,3 psi
Amit produkál a gyári ac pumpa.

Előre is köszönöm.
Sziasztok! Rotort és szelep himbát keresek! Egészen pontosan 2 darabra lenne szükségem.
Szia!

Sajnos a gyári idom nem jó, az nekem is megvan. Mindenképpen pályaidom szettet keresek. Ha nem veszed tolakodásnak érdekelne, hogy mennyiért és honnan, milyet hoznak neked? Ha nem túl vészes az ár, tudnak hozni még egy szettet?

Köszönöm!
Szia!
A helyzet nálam az,hogy november közepén kiderül tudnak-e nekem hozni egy komplett idom garnitúrát.Azért kérdeztem,hogy mennyire sürgös. Bár Én is az utcait tudnám neked át adni,ha az meg felelne! De ami biztos a hátsó együléses idomom az eladó.
Szia! Tudok adni! Adatlapomon elérsz!
Bármi jó rá ami három fázisú..
Szia!

Szeretném ha december közepéig összeállna a gép.
Szia! Mennyire sürgős ez Neked?
Sziasztok!

Zxr 400-hoz keresek pályaidomot.
Ha valakinek van, kérem jelezze.

Köszönöm!
kawazsolti -t keresd meg! Minden kawás topicban megtalálod.
Üdv!
Érdeklődnék,hogy nincs-e véletlen valakinek eladó feszültség szabályzója?
Előre is köszönöm.
Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy esetleg tudna valaki egy jó motoros webáruházat ahol zxr 400 hoz tudnék alkatrészeket szerezni( kormány csap,hardy tárcsa,kuplung bowden, vez ánc meg feszítőt) előre is köszönöm !
szevasztok! Elkellene némi segítség, a hátsó lengcsillapítóban 0 nyomás van mivel lehetne felfújni, mekkora nyomással és mekkora nyomásnak kellene lenni ?
Okes köszi elöre is! :)
Meg nézem lehet,hogy nekem még van!
Eladó első fékbetét garnitura 10E
Helo.
95 zxr 400 ra keresek generator oldali oldaldeknit!
Ha jo lenne a 95 re erdekelne!
Udv:krisztian
Hello kawasaki zxr 400 hoz 1995 L model a gep! kellene bal oldali generator feloli dekni!
Tudsz segiteni?
Elore is koszi!
Udv krisz
Sziasztok kawasok!
Kawasaki zxr 400 asom 1995 os evjaratuhoz keresek generator feloli oldaldeknit ha tudtok segitsetek!
Előre is köszönöm tesok!
Es meg hatra van az a kisszarny olyat nem tudtok-e?
Udvozlettel:krisztian
Sracok ! Sos kellene egy zxr400L elso sarvedo,mindegy milyen szinu! valaki?
Újban tudok! adatlap!
sziasztok.egy kérdéssel fordulnék felétek.van nekem egy Kawasaki zxr 400-om 1993-as kiadású.olyan kérdésem lenne hogy valakinek lenne-e eladó benzincsapon lévő műanyag tekerő rész amivel tudom nyitni és zárni a csapot.mert nekem ez hiányzik róla.viszont a csap rész jó,csak erre lenne szükségem hozzá.ha valakinek lenne eladó kérem írjon.előre is köszönöm.