Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! eladó zxr 400 -első fékbetét ! annyira volt használva hogy kilett bontva(enyémhez nem jó, ez a nagyobbik méret)
Sziasztok ! keresek 4db féknyereg rögzítőt. zxr 400 -hoz ! lenne valakinek vagy honnan tudok ilyet be szerezni ? előre is köszi !
Helló! Érdeklődnék, hogy a karburátorra kell valamiféle vákuumcsövet rakni, vagy csak benzincső megy rá és ennyi ?
Üdv. Zxr 400-ra gyári benzincsap mennyit kóstál? nem hallott efelől valaki valamit ?
És esetleg milyen motor hátsó telóját lehet beletenni a gyári "levegős" helyett?
Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy a 91-es kockalámpás fejidomos motorra felrakható-e a későbbi fejidom plusz lámpa, átalakítás nélkül?
Jelenleg ez van fent.
Köszönöm!
Szia engem érdekelne hogy pontosan mi van meg! Oldalidim Fejidom érdekelne!
Zxr 400 oldalidomok farokidom tank elado
06209238057
Csaba
Alkatresznek esetleg nem árulod?
Erdekelne a palya idom és a fejidom tarto konzol!
Sziasztok! Egy ilyen teleszkóp felfogatóra van szükségem! Esetleg valakinek van eladó? Nem probléma ha menet hibás.
Hello!Nekem van egy eladóm,95-ös kiadású.Jelenleg üzemképtelen állapotban van,hengerfej tömítés cserére szorul.Pályaidomokkal.A motor kb.120-150 000Ft.értékű ráfordítást igényel és 130000-ért adom.Ha kell,forgalmi is jár hozzá,ami most le van adva.A motor 3 éve áll,előtte 6-7 alkalommal használtam a ringen.Teleszkópja folyásmentes,láncszett(D.I.D X-gyűrűs) kb 3000km-t futott.2 fogaskerékpár(gyári és rövidített áttétel).olajcserék betartva,alapjáratot kivételesen jól tartotta.Kipufogórendszer nem gyári,sokak szerint 400-ast meghazudtoló hanggal.Gyári hfej tömítést adok hozzá.
Sziasztok!
Olyan segitségre lenne szükségem hogy keresek zxr 400-at papir nélkülit vagy papirral! Pályázni kellene a motor! Árban 200-300 eft szánnék rá!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Eladó Kawasaki zxr250c tipusú motorom. A motor költségmentes hibátlan állapotban van. Érdeklődni : 06202236849
Ára:450000 ft
Üdv Zixeresek!

Milyen árban lehet ha lehet hozzájutni manapság egy zxr400 fronthoz?
(villaszárak összekötők kiflik sárvédő kerék)
Helló van egy Ki ultrahangozott Zxr 400 karburátorsorom olyan mint az új !!!!06305807544
Köszönöm szépen , beszélek a szerelővel és jelenkezem :)
Itt vannak az ígért képek a membránról
Pont van egy ilyenem, zxr 400 ból való 0620 2433041 hívj ha érdekel
Sziasztok
Tudom hogy nem 400-as de már megőrülök mert nemtalálok sehol. 1991-es kawasaki zxr250-hez keresek keihin cvk karburátormembránt olyan kellene ami a képeken látható 60mm . NAGYON FONTOS LENNE
sziasztok segitséget kérnék kawasaki zxr 750 net keresek 92 évj töröttet aminek a papirja megvan
ha tudtok ilyet azt elöre is köszönöm
sziasztok érdeklődnék kawasaki zxr 400 hoz h nincs valakinek kipufogó le ömlöje ? jó állapotban
Válaszokat előre is köszönöm
Szerintem csak gyáriban fogsz kapni és a súberrel együtt!
Egy bontott karbit szerezz inkább!
Esetleg ZZR 400 az karbit nézd meg mert az is 30-as keihin.
Milyen karbi van rajta?
Keihin CVK 30?
Hól lehet kapni 1991-es zxr250-hez keihin karburátor membránt?? . Egyszerűen sehol nem találok
helyettesíthető:
yamaha R széria
honda vfr cbr ntv
nem kaptam töled