Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1994es zxr400-ashoz keresnék első sarvedot, egyuleses farokidomot esetleg gyári fejidomot (lehet sérült is)
Sziasztok !
Keresek egy balos kormánykapcsolót, elvileg ZXR400-on volt ilyen. 1988 környékén. Nekem másik Kawa-hoz kell,
hogy meg tudjam oldani, hogy legyen elakadásjelzőm. Neten találtam képet róla. Esetleg lenne
valakinek ilyen eladó ? Vagy más típushoz való is érdekel, ha van rajta index- ,
elakadásjelző- , kürt- , fénykürt- , tompított/refi váltó kapcsoló és szivató kar vagy
legalább a helye.) Köszönöm :-)
Van!
Sziasztok keresek Zzr400-as komplett blokkot 96-os évjárat érdekel csak. Ha valakinek lenne ezen az Emil címen elér. avenszisz@gmail.com
Sziasztok!
Kawasaki zxr 400 1995 membrán sor van e elado valakinek?!
Vagy hol tudok szerezni?
konzol+ hátsó doboz eladó! 50 ezer Ft
gondolom akadt azóta, de nálam mindig van.
Hali. Meg tudnátok nekem mondani, hogy a zxr400 kmóra kihajtása egyedi-e vagy más gépen is ugyanolyan esetleg? teszem azt 750esen van zzr-en? vagy esetleg ha lenne valakinek egy méretezést tudna nekem adni róla? A vastagsága érdekelne, mert kiakarom váltani egy sima távtartóval.
Ugyanitt van egy zxr400l kormánytengelyem ha esetleg pont az kellene valakinek.
Sziasztok.Van valakinek elado karbulátorsor kawasaki zxr400 hoz? 94ES MODEL
Sziasztok!

Eladó egy K&N légszűrő ZXR-400hoz. Új csomagolásában. KA-4091
https://www.knfilters.com/air-...
Ár: 17.000Ft+Posta
Sziasztok! SOS!! ZXR 400-hoz keresek generátor állórészt, működő képeset! Akinek van eladó, kérem írjon!
További szép napot!
Sziasztok,

Az első villa beállítása kapcsán szeretnék segítséget kérni....El akartam tekerni gyári beállításra a visszaút csillapítás csavarjait és nem igazán azt tapasztaltam mint ami a szervizkönyvbe le van írva. 12 click a teljes beállítási tartomány a gépkönyv szerint, nekem a jobb oldali szárban 16click-et fordult, a balban meg vagy 24-et a csavar végállástól végállásig, és a balban jóval mélyebbre süllyed. Ti tapasztaltatok hasonló problémát a rebound állítás során vagy csak nekem van vmi megbuherálva vagy szétkopva a villában?
Előre is köszönöm a véleményeket!
Kedves fórumozók!
Sikerült vennem egy gázos hátsó rugóstagot hollnadiából a márkája WP. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek be lehet-e rakni úgy, hogy nincs központi motoremelőm?(csak egy első, meg egy hátsó).. Illetve honnét tudom meg, hogy egyáltalán fel van -e töltve?
Szia! Féknyerget mennyiért adod? Köszi a választ!
Halihó, akit érdekel van még néhány megmaradt zxr 400 alkatrészem, hibátlan nyitott verziós veztengelyek, 180-as km óra, km óra meghajtó, végsebesség tiltás feloldó, féknyereg. Tel.: 06202433041
Bontásra,vagy felújításra szoruló,95-ös kiadású motorom sürgősen eladó.Törzskönyve megvan,a motor 4 éve áll,kissé hiányos állapotban.Ára:120E HUF.30/8419238
Szia! Neem van ,ha még érdeel?!
Sziasztok! Van valakinek esetleg eladó használt de kifogástalan állapotú 2db membrán a porlasztókhoz? (L2)
Hengerfej eladó! Szelep becsiszólás,síkólás rá fér 50ezer.Meg még pár apróság, váltó15000, kuplunkosár lamellákkal 10000, üres blokk 10000 szelepfedél csavarokkal 10000 ft. Lehetőleg telefonon keressetek,mert nincs időm válaszólgatni. köszönöm. 06309599926
Köszi megtaláltam, ilyesmire gondoltam igen! :)
Zxr 400-hoz keresek motorblokkot, ha valaki esetleg szívesen megválna tőle arra vevő lennék.