Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! nálunk 46000ft www steelhorsemotor .hu
Sziasztok! Van egy ZZR 400-asom amin az a tünet jelentkezett, hogy hidegen simán elindul és ahogy bemelegszik szép lassan leáll, és utána el sem indul csak ha visszahűl.
Találkozott már valaki ilyen hibával? Milyen irányba lehetne elindulni a hibakereséssel?
Válaszokat előre is köszönöm.
Szia
Gyári 65100ft
Ki tud nekem segíteni, hogy az alábbi alkatrész számú vákuumszelep mennyibe kerül itthon:

16126-1247
Nekem van, igaz felső doboztartó nincs, csak oldalsók.
telefonszám helyesen 30/2289767
Szevasztok. 2001-es ZZR 600-hoz keresek doboztartó konzolt. Ha esetleg van valakinek megunt, nem használatos konzolja kérlek hivj, 3062289767. Köszönöm a segítséget,persze nem ingyért.
sziasztok,

van par elado/elcserelheto ZZR 600 /1100 idomom, meghallgatok barmi ertelmes javaslatot pl ZXR750 idom...
Köszönöm, rendes vagy,napi használatban lesz a motor(dolgozni járok vele),csak nem szeretem a hátizsákot!
Kicsit messze laksz , odaadnám kölcsonbe dobozostul amikor csak kell !
sziasztok!Keresnék 94-es ZZR 1100-hoz,hátsó doboztartó konzolt!
ZZR 600 97' javítandó első sárvédő
10.000ft
Posta ok
20/223-1420
Üdv! EX250-hez keresnék egy szelephimbát, ha maradt valakinek a zsebében!
Nekem van egy. Homokfúvott, ép csak festeni kell.
Sziasztok.Szükségem lenne egy zzr1100d leömlőre. Előre is köszönöm.
Bent marad kb fél lityi , és rögtön koszosra festi az új olajat is ! Az igen ráérős olajcserénél az olajhűtőt is illik kivenni és kiönteni az olajat mivel az áteresztők felül vannak és az is tele marad cserekor ! Van még egy két apróság , hogy az 1100 20-on évesen is tudja azt amit a gyárba kitaláltak neki !
Sziasztok!

Egy ismerősömnek eladóvá vált a kis ZZR-e (250 cm3)

https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zzr_250-11399468
Hmmmm.....Elég sokáig volt 1100-em, de azt én se tudtam, hogy két leeresztő van.........Sose volt semmi gondom vele, 3,5 l olaj aztán ment. Szint is jó volt a nézőkében.....
Elemezd , ha benzin szaga van , ill. ha tényleg befolyt valamelyik karbi akkor ne tedd vissza !
Köszi, hétvégén megnézem. Az olaj gondolom új kell, vagy mehet vissza.
Fontos hogy megnézd , mert az én motorom előző gazdája ez miatt cserélt blokkot !
Gyertyát nézd meg , A légszűrőt levéve belenézni nyomás alatt a karbiba nem folyik-e be ?
Megvan a 2. leeresztő.... Ha leengedem az olajat és úrjatöltöm, rendben lesz?
Abszolút lámaként helyre tudom hozni? Vagy szerviz? Hol a 2. leeresztő?
A benzinre gondoltam , milyen az a gyertya amelyik henger nem megy ? Az 1100-ason két leeresztő van plusz az olajszűrő !