Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyenkor irigylem a naked tulajokat piszkosul. A gyertya már hónapok ota a polcon de lelkierőm eddig még nem volt rá. Az összes zzr idomzata ezerszer egyszerübb, egyszer vettem le a felét de az is sok volt.
Előre egyeztetve bármikor :D
Vagy kicseréled mert ugyis értesz hozzá:)))) ez a legkényelmesebb megoldás:)
Bármikor ;)
A kicsi o gyűrű a pilot csavarra kell.
A korong pedig a pilot csavar ledugózásához kell.
Csak néhány piacra ment ledugózva hogy ne állítgassák..Környezetvédelmi okok miatt.
Az lehetséges,és az a kis o gyűrű?nekem nem hiszem hogy a szűrő alatt lenne,de nem merem feszegetni mert elég merev műanyag
Az nem a szűrő a fészek fölé ? Nem látni pontosan !
Szerinted ez így?Az a kis o gyűrű a képen meg alatta a kis fémkorong szerű alkatrész nekem nem ismerős!
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Lehet kapni !
Aha mostmár vágom!A tűt és a ház o gyűrűt is lecserélem akkor nem kisérletezek!Ha azok megvannak már tuti nem ereszthet!Elvileg Pécsen van egy Kawa üzlet gyári alkatrészekkel!Csak lehet külön kapni tűt?!
Egyébként szerencse hogy ki tudtad venni ! Sokszor csak fúrva lehet , és 20 on pénz az ára darabjának !
Dehogynem ! Pont annak a gumikúpja kellene hogy kopjon , és ne a fészek ! Én rendesen nagyító alatt megóbszerválom , berakom , és nyomás alá rakom , úgy fél napra is akár !
Majd kölcsönkérem:)) Az enyémhez sincs, az 1100-el meg eladtam mert én is kaptam vele. Aztán se ehhez se a hondához nem adott senki semmit.
Kivettem mind a 4 tűszelep házat,az o gyűrűk repedtek!A tűszelep nem igen kopik el nem?
jájj azért remélem csak-csak, igen annak kimondottan megörültem, múltkori gyertyacserénél volt kis okoskodások
Aminek amugyse veszed hasznát:) Bár a gyertyakulcs kimondottan hasznos tud lenni, annyira szűkre sikeredett a lyuk hogy oda más nem nagyon megy be.
abszolút , viszont van végre kawa szerszámkészletem is nagyon örülök neki
El van az anélkül is, mert elég passzos helye van, a kábelek meg amugy se engedik nagyon mocorogni.
így vettem, és valszeg előző tulaj is, azelőtt meg pályamotor volt németben
egyébként nem rezeg, absz semmi "baja", de ha való hozzá vmi, akkor való, bármikor utánakeresek, megveszem :) mindjárt küldök képet, mizu, direkt lefotóztam :)
Valaminek lennie kellett ujkorában :) rögzitetlen akku nem lehet.
Akkor azon a műanyag tepsi van amit a manual oldalon beraktam
esküszöm semmi...
De lehet hogy pont forditva:) A D modelleken gumi az E modellen plastic.