Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak villog nincs mutató,kiszámíthatatlan
Most irigykedek ám!
Tudja valaki, hol lehet beszerezni termosztátot? ZZR-400-hoz kellene. Vagy esetleg gyári számot tudna mondani valaki?
Sziasztok! :)
Zzr1100 96-os évjárathoz keresnék oldalsó dobozt. Van valakinek eladó?
Továbbá még karbihoz keresek felújító készletet.
Köszönöm a segítséget előre is.
igen, persze. Miért?
Ha a benzinszint mutatóra gondolsz, akkor igen pontosan mér. Nálam biztosan!
Az óra neked jól mutat amúgy?pontos?
igen, nekem is E van
Hát az E modell óra szélesebb elvileg,és a tankból is kell sztem a szintjelző!Az óra körüli burkolatot átalakítanám!Valami megoldás kell!Nem szeretek egy hosszabb úton mindíg csak azért megálni hogy belenézzek a tankba!
sztem ez nem egyszerű annyira
Sziasztok!zzr 600d mocimon szeretném a km/h-át lecserélni az E modellére.Körülötte a burkolatot azt tudom hogy másfajta.Szerintetek megoldható,esetleg valakinek? Azon már van normális benzinszint mutató,a jelenlegi sokszor még akkor is villog mikor 3/4ig van a tank!Gondoltam mégegyszer leírom,az előzőt mintha nem is láttátok volna
Mindjárt írok egy mailt nekik, aztán majd kiderül...
Nem tudom hol lehetne még , az enyém a Kawasakinál lett rendelve , és oldaldobozostul elférne alatta , , de ugye nincs rajta doboz mert ez nem IFA hanem Kawa !
Nekem egy Louis van rajta, de az kicsi... Passz, milyen méret...
https://motocat.files.wordpres...

Nekem ilyen van, motoroázis. Legnagyobb méret. Hátha... :)
Köszi! Hülye kérdés, de hol lehet megvenni? Csak valamelyik márkakereskedésben?
Zsolesz csörgőkígyója szedi a pacskerját!
Ráadásul az asszony kivágna vele:)
Nem tom, nekem annyira sose jött be az az illat:)
Egy motornak illata van ! Főleg ha forró ! Kiváltképp szeretem szagolgatni egy egy karika után csak úgy leülni mellé , és halhatni ahogy a kipu meg a tárcsák pattognak és löki a meleget magából ! És télen a szobában is megsimogatnám néha !
Á, az már betegség, jármünek a garázsban a heye. Ott akár szönyegen is. Még azt is kerülgetni, meg szaga van. Ráadásul hanarabb éri sérülés mint ahol alig járkálnak.
91-es zizi 600ba milyen olajat javasoltok?persze nem a legdrágább kategória érdekelne.
Melyik marha ? Még ágyba is fektetném ha nem lenne szar látvány ha egy moci laptyán van ! Na de komolyra fordítva ha van elég nagy nappali nem olyan csúnya szobadíszek ezek ! Baráti körben van zzr 1400 , Z 800 pl amelyik nappaliban tanyázott , és van egy Duci is amelyik szobában telel a tv mellett ! Szóval kinek mi a marha / ság / relatív !