Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is van egy egész rendszer mindenestül, meg rengeteg alkatrész, szóljatok, ha kell vmi.
Én egy csomó ideig kerestem dobokat, de egyáltalán nem találtam. Utána csináltattam 70 ezerért ezeket... Nem sokkal később (2012-ben) a vaterán egy srác
felrakott egy komplett gyári karcmentes rendszert 7.500 ft-ért. Megvettem...
A gyári érdekelt volna , de csak karcmentes . Az enyém is ez az utángyártott vagy palást cserélt valami !
Ezen a képen látszik, az utángyártott az karcmentes.
Szia! A gyári dobok karcosak...
Írtam mailt
Hali ! Gyári dobok milyen állapotban vannak és mennyi az ára ?
Meg egy dolog, az eslo sarvedom szetrepedt, ha van/tud valaki egybenlevot (persze hasznaltban, mert az uj 63 eFt), ZZR 600 E-re. Alatta a burak is E modellre valok! Elore is koszonom, szep napot mindenkinek.
Megrepedt a hatso index buram, mivel regen meg ebay/aliexpress-rol rendeltem gyorsan keresnem kellet es megrendelni es talatam most az egesz set-et (4db, valaszthato szinben) sztem olcson ezert beszurom ide is ha vkinek meg kellene:
https://www.aliexpress.com/ite...
Köszönöm
Van persze....
https://www.ebay.com/itm/KAWAS...
Szia! Nekem van leömlőm, gyári és utángyártott dobjaim is.
Szép a flotta ! Lehetne még pár fotó ! Erről a kipuffról amit írsz 160-ért van linked ?
Sziasztok!
1100 D-hez keresek leömlőt, esetleg 2 dobos komplett rendszert, de nem gyárit.
Tud valaki segíteni?
A Black widow nak van leömlője, meg komplett rendszere is de azért az árért ocsmányul van Össze hegesztve.
Nazert titán leömlő használtan 160 ezerért van Japánban de egy hónap amíg ideér, és még ez is egy kicsit sok......
Köszönöm!
Mert ki mutatná meg
400, 600 alkatrészek nálam kaphatóak-
gépek 90%-a azért jön hozzám, hát ő onnan nézte meg tanulta.
Hát én sajnos csak a youtube-ról nyerem az információimat és utána olvasok! Ha láttam volna hogyan csinálják élőben, biztos a következőt meg tudnám én is csinálni. De így sajnos nem kimondottan sikerült beállítani.
Aki ezzel foglalkozik , az is állította az elsőt , akár olajos közlekedő csővel , és lehet hogy csak P20-szal , de elkezdte valahol !?
Közben rájöttem, hogy ez a szinkron és karbi beállítás nem az én világom. Ami nem megy azt nem kell erőltetni...
Köszönöm a segítséget. Közben ezt én is megtaláltam.
Kép tetjén középen. Csöveket lehúzod, a helyükre megy a teszter.
Sziasztok! Nem tárolgatom tovább. Akinek szüksége van rá, 5 ezer magyar forint és viheti egyben az egészet. Üdv mindenkinek.
Sziasztok! 1400-es nagy zizit keresek 2008 utánit, ha valaki szeretné értékesíteni a gépét privátba írjon. Köszi!
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni! Szétszedtem a karburátorsort , vagy legalábbis kipucoltam. Utána el is indult. Viszont a szinkronteszter óráknak a csöveit hova kell rádugdosni?
91-es ZZR600-as.
Előre is köszönöm.