Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

Gyors segitseg/tanacs, gyertya ugyben:
NGK CR9E vagy CR9EK (ez annyi h ket polusu ha jol emlekszem?) hol erdemes most venni "jo aron" ?
Bardiba: cask 9e van 3.272 Huf
Elore is koszonom a tippeket :) (johet privatba is h ne "szemeteljek" a topicban).
Az aliexpress, ebay végignézve, külföldi forgalmazók szintén.

Sajnos D-hez nincs, vagy nem megfelelők a matricák. E-hez sok van fent. A linkelt matrica szettben is csak az a hiba, hogy piros kék a tank felirat, mindegyik variációban, és nincs benne a 600 felirat sem.
Sajna marad az "egyedi" legyártatás.
Aliexpress-en is nezz ra, keress erre: kawasaki zzr 600 stickers
Igaz h ez 2-3-4 het, de 1/10 ar ....
A kapott adatok alapján 12.000 jó magyar forintért, és 5 nap alatt legyártják. Öröm és bódottság
Millió köszönet!
A képek egy kicsit vacakok lettek, mert döglődik a nyomtatómban túner!
Hali!
Lemértem az összes matricát! Remélem tudsz vele mit kezdeni!
Sziasztok!

Dekorosoktól kérnék ajánlatot a matrica szettekre, már csak a méretk kellenének hozzá. Valaki, akinek ilyen gépe van, le tudná mérni nekem?
Csatolom a matricákat.

Köszönöm
Sziasztok!

Matrica szettet zzr600 D hez hol elehetne beszerezni? Eddig egy spanyol és egy görög forrást találtam

Köszi
Nem látom hogy lehetne szerkeszteni az előző üzentem, így kénytelen vagyok még egyet írni, feltöltöttem egy külön albumba őket: Cuccok :)
Sziasztok. Volna pár dolgom E600-ra, ha valakit érdekel dobjon egy privát emailt/üzenetet. Mágneses "tankbra" (igen, tank melltartó :D) fehér alap, festhető. Nekem bőrből van ez meg évek óta áll a hűtőszekrényemre tapasztva, réges-régen levadásztam, soha többé nem láttam/halottam ilyenről. Van egy szezont használt PUIG túra plexim és van egy teljes bőr (? lehet h műbőr) tankvédőm, sosem használt, fekete-fehér.
Nem akarom ide bedobálni a képeket, nehogy megdorgáljanak, mert ugye nem ez a piac :) De ha többen kéritek/érdekli akkor feltöltöm a képeket :)
Sziasztok! Zzr 600 on akadt egy kis problémám a típustáblával. Konkrétan nincs meg. Van esetleg valakinek valami ötlete a megoldásra? Előre is köszi!
Sziasztok!!
Segítséget szeretnék kérni kuplung ügyben! Zzr 600 on kicseréltem a lamellákat, és a rugókat. Amikor raktam össze, akkor vettem észre, hogy a kis tengely, ki-be mozog olyan 6-7 mm-t. Az érdekelne , hogy ez normális?
Azért fontos, mert összerakás után a kuplungbowdent nem tudom eléggé megfeszíteni. Van kb 2-3 centi difi.
Köszönöm az értékes infókat, ezek alapján csere lesz a történet, már csak a legjobb forrást kell megtalálni hozzá.
Írj privátban, és megbeszéljük, postázni is tudok vagy kiviszem, vagy vmi.
Sziasztok!
A képen látható "B"-vel jelölt alkatrészt keresnék.
Nem kell semmi speciális ! A gyárit kell megvenni bele lamellát és elfelejted a kuplung gondjaidat ! A manuál világosan leírja a lamellák , a lemezek vastagságát mérni kell , limit alatt cserélni ! Ugyan ez vonatkozik a rugókra is ! Az olajat sem kell túl misztifikálni , amikor még nem is hallottunk a sok ilyen olyan adalékról , a kuplungok akkor sem csúszkáltak ! A JASO MA elött is volt élet ! SZERINTEM a cserén van a hangsúly ! A Jaso néllküli világban Castrol 10w-60 racing syntech , a mostani parasztvakítós olajmizériába power1 10w-50 -est használok ! Maga a manual semmi különleges adalékkal ellátott olajat nem ír elő ! Tehát nem is kell ! A kuplung nem ennek hiányától csúszkáll !
Sziasztok!

"Tavaszi" olajcsere lassan bekövetkezik, repsolról vissza váltanék vagy fuchs vagy motulra, első nekifutásra, hátha ettől nem csúszik meg a kuplung. Ki mit ajánl?
Ha ezekután is csúszkál a drága, akkor csere.
Kérdések: rugókat is érdemes ilyenkor már cserélni?
Kell "speciális" szerszám ehhez, vagy egy felszereltebb műhelyben azért meg lehet oldani?
Ha használt nincs , itt az új !
www . steelhorseotor .hu