Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na beszoptam a faszt, a rendőrség szerint 50-50%-ban vagyunk hibásak az autóssal. Én a "szakértő" szerint 70-el mentem, ő meg ugye nem adott elsőbbséget, ezért az ő 100e, és az én 1,5 M károm is egyezik. Mostmár nem nézek hülyének senkit aki költözik ebből a kibaszott országból.
Benzincső!Lazi vazzzze 3-km és ott van a lakiteleki pálya No mid1 örülök a gondolatnak lakitelken kint vólt a Kis Bencsik is, nem sokat ment de az odabaszós vólt
Én ma voltam szentkirályon, nagyon fasza volt RMZ450el toltuk... Lehet crossra fogok váltani,mert nagyon bejön a dolog
Benzincső! Nem jöttetek ki Enci.
Gratulälunk mi is!
Gratula Wicca ! Szép volt! A perecet sajnálom de sajna a versenyben ez is benne van. Jó hogy nem lett nagyob gond!






Szép volt Wicca. Azért jó hogy nagyobb baj nem történt
Wicca újra a dobogó tetején!:)
http://href.hu/x/ddjq

Nem szoktam ilyet kérni, de akinek van 5 perce légyszi reggeljen be délmagyarra ahol a cikk van, és ha hosszászól külön boldoggá tesz! Úgyis it lesznek Wicca cikkei a jövőben, szóval amúgy is érdemes, nekem meg külön jól jönne.
Ugyanúgy. Még mindig nincs rendőrségi határozat...
Málykimester télleg hogyáll a gépsárkány?
Benzincső!Jól muzsikál a gépsárkány imádom végül is 2003-tól KTM leányvállalat.De majd egyszer kipróbálod Mondjuk sose gondoltam volna hogy tudok 10-15-métert ugratni csak kell hozzá.
Hát igen, volt ilyen is. Nekem már olyan mintha előző életemben lett volna.
Mert nincs is
Slickel veretjük, mert agyagos kemény a pálya. meg van reptér, lehet váltva nyomni. egyszer gyere el, hozd a berget!
jól muzsikál egyébként? szereted?
Nézzétek, mit találtam!
Nem is tudtam hogy neked vannak kroszgumáid a gépsárkányodra. Azthittem csak szupemotyód van.
Benzincső! Laci bácsi jólenne csak szétbombáztam a konyhát mert csőtörésem volt ,és elég nagy harci állapotok uralkodnak most a lakásba.
Géb! mi a pálya?
Mit szólsz holnap egy kalocsai veretéshez? megyünk a cross pályára is
Benzincső!Mi lakitelekre szoktunk járni a motoros tanyára, következő hétvégén megyünk egy kicsit huncutkodni.
Igen, majd jövöre veszünk masikat... te nyomod meg? irjal a forumra,ha mentek valahova, ha raerunk elmegyünk megnezunk...
Benzincső! El sikerült adni a szöcskéket?
köszönöm szépen a segitségeteket! felkeresem!
Szia, en nem ismerem szemelyesen az Albertet,de telefonszamot tudok adni: 30/494-37-50. Azt hallottam en is, hogy jol dolgozik, jo aron....
Köszi! Az idő végül is mindegy, ugyis messze lakok tőle, és télen ugyse motorozok. Valami netes elérhetőséget tudsz esetleg adni!?
motoros esemény:
easy gurulás most szombaton, okt. 2-án, 14.00től Debrecenben
egy utolsó kör, ha süt a nap és nem esik az eső
:) ))

ki jön?
Jónak jól dolgozik de hangulat függő. Voltmár egy kis szakadást egy hónapig csinált ,volt hogy egy kabáttal pár nap alatt kész vólt