Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem csak télen. Ez a fórum egész évben haldoklik...
Úgy látszik Kecskeméten nem motorozik senki.
Kihalt. Télen nincs miről beszélni :)
Szép estét. Remélem nem halt ki ez a fórum, a szezon elmúlásának következtében, és tud valaki nekem segíteni :)
A problémám a következő lenne. Régóta vadászok már sportmotor.hu-s matricát, nem túl nagyot (bár nem tudom van-e többféle méretben), csak akkorkát ami a lengővillán elfér. Lenne rá igény, szóval ha valakinek van esetleg több felesleges, eladó darab, az kérem jelezze :)
A segítséget köszönöm előre is :)
Üdv emberek! :)
Kihaltunk?
Mezőhegyes
Ez hol is lesz?:)
Motorosok ,szombat 11-kor gyülekező utána ebéd du 1 körül felvonulás!
Sziasztok, valaki nem tudja h lehet-e motorozni az M5-ös autópálya melletti cross pályán? Köszi!
Helló,

Ha esetleg olajcseréhez közeledik valaki vagy alkatrész kell neki akkor. Tudok neki segíteni.

Adatlapomon van elérhetősék.

Üdv

Bury
Őszintén én szívesen mennék, de most nincs motorom :)
Holnap valaki Hungaroring?
Sziasztok

Holnap megyünk a Balatonra 8 körül indulunk, 16 fele jövünk kb.
Siófok környékére.
Ha valakinek van kedve csatlakozni jelezze.
06309505105
Üdv.:Szöszy
Sziasztok!
Szeretettel várunk mindenkit!
Köszönöm
Üdv Kecsóiak!

Valaki adna egy kis tájékoztatást, miben változott a pálya rend, amióta megnyitották az új épületet!? Hol kell felmenni, lejönni, mennyire lehet szabadon fotozni a pályán, kőszálni a boxok körül, szoval mekkora lett a szigor!? Hol kell jegyet váltani, és maradtak e a 20 perces felmenetelek!?

Köszi!
Szia. Ha nagyon szép munkát szeretnél, akkor keresd Tapírt a Thököly utcában .p06203236327
Sziasztok
Segítségre lenne szükségem
Kárpitost keresek aki megtudná javítaná az ülésem
Kecskemét vagy környékén ismertek valakit?
Segítséget előre is köszönöm
Sziasztok! Tanács kellene. Gixxer 750 k5, olaj téren kimit ajánl bele , volt már minden benne de nem tudok dönteni, most castrol 10w40 van benne ami a gyárija de csörög csattog vele mint állat, eddig csak 10w50 volt benne minden márkából. ja bocs , motult még nem próbáltam ki. Gyorsan kellene tanács mert azzal járok melózni és már félek vele menni mert hidegen nagyon hangos és melegen is hallom de gyengébben. olajcsere után lett ilyen hangos. üdv Mindenkinek
De ha mégis lenne kedved menni valamerre, azért szólj!
Szívesen csatlakozom.
Üdv!
Nem nagyon :)
És addig? Nincs motorozás?
Szia!

Nem terheled a forumot :)
Ja , én is néztem.
Idén még nem mentem vele , az elmúlt 3-4 évben sokat mentem , már egyedül nem buli , ezért stílust szeretnék váltani. Egy DRZ 400 E lesz majd jövőre , tél körül :)
Köszi a választ G3nius. Bár nem találtam meg hol lehet bekapcsolni, de majd még keresgélem.
És azt valóban jól látom, hogy felhasználónak nem tudok közvetlen üzenetet küldeni? Mert ezt is privátba akartam neked, nem akartam a fórumozókat terhelni, de nem tudtam.
Amúgy látom hasonló mocid van. Szoktál túrázgatni?
Üdv!
Lehet kérni email értesítést
Elég kihalt mondjuk a forum az igaz , de ezen nem biztos segítene már a facebook sem.
Szia!
Ha ezt hamarabb látom... :-(
Nem kellene valami facebook-os csoportot létrehozni, hogy felgyorsuljon az információ áramlás? Vagy csak én nézem ritkán ezt az oldalt? Lehet itt fórum-hozzászólásról e-mail értesítőt kérni?
Üdv,
Sanyi