Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HELLO.HA TUDTOK SEGITSETEK.VAN EGY YAMAHA FZR1000 SPORMOTOROM,és megkezdet vacakolni rajta hog y nemegy minden henger.karbulator tistitas mevolt,kompresio mérés is gyergyak ujak nemtudom mi lehet a gond.koszi
Üdv! Lenne egy kis problémám vagyis nagy.
Tavaly nyáron szereztem egy suzuki gs 250 semmi papírja nincs de nem is az a lényeg.
Hidegbe sehogy sem indul be csak segítséggel. Mégpedig a hűtőkonzolt hőlégfúvóval melegitem akkor indul,ha lehül megint csak semmi.
Nyáron is néha nehezen indult egy cső van kivezetve a légszűrőből és azzal spriccolt be benzint az előző gazdája de most ezzel sem indul hidegen.
Kompresziót mértünk mind4 hengerbe 11bár van. Ha beindul nagyon húz jól megy jól fogyaszt.
Nem füstöl nem eszi az olajat nem csörög, gyertyák vadi újjak, karbikat 2x takarítottuk ki.
Ötlet?
Mondjuk én,de csak,ha jössz dolgozni mint a kisangyal
Nekem a Motul 5100 nem vált be 10W40-ből. Nem járt vele szépen az SV650-em. Most legutóbb 7100-ast kapott, azóta csak úgy behuppannak a sebességfokozatok, és a motor is sokkal finomabban jár hidegen/melegen is, szinte új motort kaptam. Én már ennél maradok szerintem, nagyon jó.
Hello
Ki tudna adni igazolást gyakorlati idő teljesítésére vonatkozóan ?
Én mindig Motul 5100 10W50-et használok, és szereti a gépezet. Előtte Repsol volt benne azzal hangosabb volt, a Motullal kisimultabb, finomabb, csendesebb.
Oszi jól mondja és, 10W40, vagy 10W50.
5100 Motul!
Sziasztok Van egy Suzuki Gsx-R 600 k6. milyen motorolajat rakjak bele!
Sziasztok,nyiregyen tud valaki egy korrekt,megbizható,ügyes szerelőt ajánlani?aki tapasztalta,olyan nekem is van aki "motorszerelő"!válaszban irja aki tud,tutti megkapjam!köszönöm!
Üdv van 1 cagiva prima motorom amit elég rossz állapotba vettem meg ki lett cserélve benne szimeringek csapágyak tömítések az a helyzet hogy nem tudok alapjáratot varázsolni neki 2 karbim van egy 12 es dellortóm 72 es fúvókával amivel nagyon erős és gyorsul szóval faszán megy de nincs alapjárat akárhogy állítom a keveréket az alapjárati csavar tökig betekerve de semmi és van 1 másik dellortóm 14 es amivel üzem melegen van pici alapjárat de nem igazán megy vele erőtlen nem gyorsűl mind a 2 karbi ki van pucolva több fúvókával próbálva de semmi változás a gyertya gyönyörű őzbarna uj szívócsonk falsot nem szív de felújjítás előtt se volt alapjárat ha valaki tud megoldást megköszönném csak ne azt irjátok hogy pucoljam ki még 1x a karbit mert már ennél tisztább nem lesz köszi
nyiregyházán ismer valaki egy korrekt,motorszerelőt?
Öreg, ha beirsz egy kerdest kellene a Motorod adatait is beirnod, hogy tudjuk miröl van szo. nem ?amugy is nehez innen igazi tanacsot adni, de adatok nelkül meg nehezebb
Üdv.HUSQVARNA TE 450-2005 gyújtás hibás-nincs szikra-hozzáértő szakit keresnék aki megoldja a problémám.Bp-Pest megye.tel:06302093728-előre is köszönöm.
KERESEK megvételre motorkerékpár emelő padot. EMAILBA kérem az ajánlatokat!

szotyilow@citromil.hu

Esetleg szinkron sor,és egyéb a szakmában használt célszerszámok is érdekelnek!
robert.boros@hotmail.com
ezen keres meg vagy hivj 015171309706
Bocs az off-topicért: Németországi (Bayern) munkahelyre motorkerékpár szerelőt keresek.. Info: lucifer0820@freemail.hu
2T szervíz és tuning Fejér megyében!
www.doktormotor.hu
Próbáld 105ös benzinnel, cseréltess gumit és a telókat is újjítcsassad fel.
Aztán ha már tényleg minden új, na akkor adjad el gombokért és vegyé egy olyat ami nem rángat picit sem.

De inkább húzzad neki hagy éljen, 3000 alatt a fű sem nől.
Hol használtad 2500 körül, garázsban?
Sziasztok!
Tolna megye (Paks, Szekszárd, Bonyhád) körzetében esetleg ismertek egy jó szerelőt? Yamaha DT 125-ről lenne szó. Tolnán Szilárdot ismerem, de kipróbálnék más szerelőt is...
Előre is köszi
Megoldottam már! Segíthetek esetleg?
ara nekem is jó volna egy szerelő
Motorkerékpár szerelői oklevéllel (mami) Debrecenben Szabó Dániel, 06 20 9138003.
Mar nincs meg? Mi tortent? Meselj mar...