Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkumulátor feszültsége, töltöfesz rendben? Világítás?
Legalább négy oka lehet. Pl.: jeladó, gyújtáskapcsoló, gyújtóelektronika, trafó, reteszelések stb stb
Sziasztok
Van egy Suzuki GS 500 gépem és menet közben egyszerűen leállt.Semmi előzményt nem vettem észre ami arra utalt volna,hogy gond van. Önindító csak kattog,begurítani nem tudtam.Olaj,benzin van benne.Tanácstalan vagyok.Esetleg valakinek ötlete?
Szerelőt keresek Szabolcs - BAZ - Hajdú megyében 99` 600-as SRAD-hoz!
Hali!
Tolna megyében (szekszárd, paks,bonyhád környékén) keresek simson szerelőt, aki normálisan dolgozik. Aki ismer ilyet az ne tartsa magában!
Köszi!
tud nekem valaki budapesten segiteni abban hogy meretet vegyunk egy hengerrol hogy dugot vegyek bele?
Szia! Mány és Zsámbék között... Taschner Zsolt
sziasztok! megbizható ,hozzá értő jó szakembert keresek pest megye és budapest vonzáskörében! egy drz 400 porlasztót kellene be állítani. üdv Krisztián
Az ötletet te magad megválaszoltad elcseszted a vezérlést vissza szét és újratábla
Sziasztok!
Motorkerékpár szerelőt keresünk azonnali kezdéssel Kecskeméten hivatalos márkaszervizbe. Önálló munkavégzésre képes tapasztalt kolléga jelentkezését várjuk csapatunkba.
Szervizünk jól felszerelt, 3 állásos, minden van az igényes munkavégzéshez. Wc, tusoló, étkező, munkaruházat biztosított.
jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet: 06-30-2055296 natixkft@t-online.hu
Sziasztok! Problémám a következő. Egy 150 cm3-es Aprilia Leonardo-ról van szó, amit törött hengerfejjel vettem meg.
Vásároltam egy csupasz, bontott hengerfejet. Komplett tömítés készlettel, szépen átpakolgattunk mindent. Nagyon igyekeztem, hogy az összerakásnál ne csesszem el a vezérlést, de lehet, mégis sikerült.
A járgány nem indul, benzin nincs a gyertyánál, és a kipufogóm nem fúj, hanem szív.
Esetleg ötlet? :(
Helló!
Segítséget kérnék van egy super city és szuperül be vágja a 1.7L 15km alatt hosszú távon 60al mentem gyorsabban nem is nagyon lehet mert cső gázra szinte semmit nem csinál. Csak akkor pörög normálisan és megy is ha 1-2-3-4-5-6 csőgáz akkor kipörög és megy 130at .
Dellorto 28 MD karbi van rajta, szét szedtem és ahol a tűszelep van az a fúvóka 210-es. Tű fentről a másodikba van.
Hol lehetne kisebb fúvókát beszerezni/kapni?
Válaszokat előre is köszönöm
válasz erre
Sziasztok! Ismertek jó motor szerelőt keresek Letenye-Nagykanizsa környékén?
Hello
Jó szerelőt tudnátok ajánlani Miskolc és környékén? Tényleg jót
Megtaláltam a felhasználót, meglátjuk, mit mond.
Köszönöm az ajánlatot.
Gsxr 1100 forum:Taschner Many.
szia hány km van a yamahádba a karbiddal semmi gond a szelephézagot minden 50ezer után be kell állítani a hézagot vidd el szervizbe nekem 5 bejlogalátétet kellett kicserélni benne és tökéletes.
Mi a gondod? Ha a kx akkor tudok segiteni!
Hello! Én tudok segiteni, de borsodi vagyok! Pancsikkal is foglalkozom többek között.
Hello! Én tudok segiteni, de borsodi vagyok! Pancsikkal is foglalkozom többek között.
Rendben van, megpróbálom feltárcsázni.
Ő nincs kapcsolatban a "Kunhegyes motors"-al?
Régen ők is foglalkoztak olasz darabokkal, de leginkább csak működő darabokat értékesítettek, alkatrészeket nem igazán.
alkatrészt tőle próbálj szerezni, amíg megvolt a cagivám tőle vettem ezt-azt
telefonnal legyél kitartó, mailra meg ne is vetemedj
nem beszéltem már vele vagy 4-5 éve de régen egész nagy rakat olasz cucca volt
Sziasztok!

Tudtok megbízható motorszerelőt a környéken? Esetleg Fejérmegyében?
Akár hivatásos, akár magánszemély.
Amit ne mondjatok: Székesfehérvár - Motorsprint, Ivanics.
Gárdony: - BlackMoto

Probléma: Cagiva Elephant / Tamanaco típusú motorom gyújtáshibás.
Vagy trafó, vagy alaplap.
Kellene alkatrészt beszerezni, illetve bütykölni.

Elérhetőségeket tudtok adni, egy kis infóval, miért ajánljátok?
Előre is köszönöm!
Sziasztok.

Talán tud nekem valaki segíteni.Van egy régi pannónia p10.Ehhez keresek valami jó szerelőt aki érte veterán motorokhoz és nem kontár.Mert azzal mát találkoztam.Aki ért a veterán motorokhoz, Szombathelyen és környékén vidéken is.Nagyon meg köszöném a segítséget.s.o.s