Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megnézem, sose akarom hozzávinni:)
Önkritikát gyakorolt.........
Nem tudja valaki mi történt a taschner garage facebook oldallal?
Sziasztok valaki nem tudja taschner garage tel számát ?
Ha egy hiba nem statikus, nem feltétlenül a szerelő hibája, ha nem találja.

XI. kerben nagyon jó szerelő: mfmotors.hu
Sziasztok!
Motorom 3 hete van szerelőnél és nem találja a hibát XI. kerületi vagyok tudtok Bp-en vagy környéken olyan szerelőt aki tudna segíteni?
Köszi szépen sok videojukat lattam hozajuk viném .. legszivesebben de tudom szezon van 2 hét a minimum.. szinte mindenhol...koszi azért....
Szia! Erősen ajánlom: https://www.facebook.com/Tasch...
Sajnos ideje korlátozott (most vinné haver a vasát, 2 hét múlva tudja fogadni, viszont nem állnak nála sokáig a motorok), de ha megnézed a videóit akkor majdnem biztos hozzá akarod vinni, és korrekt áron dolgozik.
Sziasztok
,budapesten ,környékén keresek egy jo szerelöt , akár maszeket is ,sv 1000s en kompreszio mérés , szelep beálitas, szinkron kellene van elektronikai gond is .. jo lenne egy teszter,azért irtam ide mert olyan szakembert keresek aki már foglalkozott sv vel, nem aranyárban dolgozik,van ideje ... köszönöm elöre is .. széles utat neketek... üdv
A KTM kéthengeres és injektoros nem?
Szinkron tesztered van 4 hengereshez?
Csak magamnak szerelek.
Gyöngyös környékén nincs?
biztos azért mert jó szerelő... :)

Én is hozzá hordom.
Köszönöm,beszéltem is vele.3 héten belül nem ér rá :-( .
Én egy Suri nevű szerelőről tudok Gödöllőn, bár nem ismerem de jókat írnak, mondanak róla, fécbukk oldala is van. Nincs is túl messze, de jókora esély van rá, hogy azonnal nem tud fogadni. Egy telefont azért megérne.
Sziasztok!
Honda enduromhoz keresek szerelőt Budaörs-budapest térségekben.
Ha tudsz valakit ajánlani,akkor írj kérlek.
Köszönettel.
Péter.
buki1010@gmail.com
Sziasztok! Megbízható szerelőre volna szükségem Göd és vonzáskörzetében. Köszönöm!
Budapesten kellene, ez még lemaradt az előző üzenetből!!!
sziasztok!

a láncom laza és meg kellene húzni erre keresnék vkit aki megtudná húzni!? Tudtok vkit?
Magam jelenleg nemtudom megoldani.

köszi.
Sziasztok!

Motorszerelőt keresek lehetőleg Borsod megyében! Van egy Honda VT250FN-em és a hátsó hengernek kellene egy kis szelepbeállítás. :)
Üdv mindenkinek! Honda Nsr125 - ösömhöz megbîzható szerelőt keresek. Bp-en. Előre is köszönöm!
A forgásirány megváltoztatása miatt a motort is szét kell szedni. A hajtókar olajzó furata, a vez.lánc feszítő, az önindító szabadonfutó, vez.tengelyek nem azonosak. Miért kell megfordítani? A VF 750 S és C hátraforog, az F előre. A kardán, vagy lánc miatt.
Erre én is tudok valaszolni: NEM!
És inkább eredeti tipusazonos kabelkoteget keress.
Szerintem mindkettő előre forog.