Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a tippet.
Sziasztok motoros huszárok! Bács megyében, Lehetőleg Kiskőrösön vagy vonzáskörzetében, esetleg távolabb, tudtok ajánlani szerelőt? Köszi, pacsi!
Sziasztok!
Tudna nekem valaki ajánlani Debrecen és környékén robogó szerelőt aki foglalkozik Babetta robogó javitással!
Nem tudom beindítani sajnos! Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!
Helló! Megnéztem pár videóját, de szerintem az öreg vasutasnak valami lelki problémája van. Így próbál kompenzálni... Ócsárol, lenéz, cenzúráz stb. Ezen nem kell megbotránkozni, sajnálni kell inkább. Sajnos öreg már a "blogoláshoz" és nem tudja feldolgozni, hogy a videók nem csak pozitív kommentekkel járnak....
Sziasztok!
Közeleg a szezon, felkészítettétek már a motorotokat? Tudok ajánlani egy profi szervizt ;) Keressétek őket bizalommal!

http://youtu.be/rKMGhQcCKQU

(kedvcsináló)
Motorok szervizelését, felkészítését a szezonra vállaljuk,keress bátran!
Sziasztok
Ha kell 1 JÓ szerelő!
Budapest,XVIII.kerület 202554672
Azért sokat lendítene a dolgon, ha leírnád milyen gyártmány. Gyári diagnosztikával lehet leghatékonyabban hibát keresni, hogy ne kelljen mindent végig nézni.
Mihez is szinkronizáltad?
Mi a baj, jelenség?
Az alap dolgokat nem nehéz ellenőrizni. Ha pedig a vezetékek és a lezáró ellenállások rendben vannak, akkor vezérlőegység hiba lehetséges.
Kikódolni, visszafejteni egy üzenetet.....hát háttérinfók nélkül lehetetlen és igazából nincs is értelme.
Tavaszi félkészítésben, szerelésben segítek a műhelyünkben.
Elengedett kézzel?!
Sziasztok ! can bus rendszerhez keresek szerelőt
Na azon én is megcsinálom.
Kész az egykarbis motor karbiszinkronja
ne égess már vazzeg, még a teslán is beállítom
1 karburátoros motoron is?
Ööööö, ismerünk ilyet.
fogd meg a söröm gecc...... beállítom seperc alatt faszára
Miért ne?
Miért?
Mennyi
Mikor?
Hol?
Milyen motoron?
Valakit tudnátok aki karburátor szinkront tudna nekem csinálni .köszi