Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy érzésem, hogy van akinek azért fog kelleni, hogy lemásolja és árulja. Tőlem is kérték ezt és az ecu írót is ilyen célból kölcsön, volt aki nyíltan elmondta, hogy ezért kell neki persze nem adtam oda.
healtech-es szinkronizálót vett már valaki ? ők is elkezdtek forgalmazni
Itt van a srác 4 évvel ez elötti fejlesztése saját kútföböl...amiröl említést tettem...
De akkor ahogy Petya szavaiböl kiveszem egy 2-es átlag feletti programozó ezt a reggeli kávé mellett megírná, ha unatkozna...
"03. 29.
Sziasztok!

Csináltam egy kis videót a vákum teszterről. A videón még nagyon kevés volt állítgatva a karburátorokon, épp hogy csak valami, inkább csak ismerkedtem vele. Közben lemérgeztem magam kipufogógázzal. Bízok benne hogy legalább ment a 4 henger, mert a teszternek való örülés lekötött annyira hogy meg se tapogattam a leömlőket...
Alakulnak még a jelalakok is, amik a videón (alig)látszanak, összerakáskor kapott szlikonsprayt meg lightosan szilikonzsírt, majd kimossa a felesleget...
Mindenesetre bíztatóan meg szerintem használhatóan működik. :D Legközelebb értelmesebb videót készítek erről, ahol jobban látszódik.

http://youtu.be/QszsN0fVYgM
"
Meg annyi,hogy ugye elore kifizettem, tobb honapig ment a levelezgetes hogy mit kellene tenni/ probalni. Elmentem szemelyesen is hogy jussunk elorebb...
Mondom, benne a penzt, nem hasznalhato,penzt nem termelt. Ez igy nem jo. Szerintem.
Allitolag egy ujabb sw verziot kaptam anno ami nem kommunikalt egyszeruen win kulonbozo verzio alatt.
Vissza is vittem, adtak masik HWt de nem segitett. Ezutan fejlesztettek vmit a swen hogy majd jo lesz. Na ez most jelenleg csak XP tud mukodni.... azokkal a hibakkal amit Istvan irt.
De legalabb mar mukodik.
A sw olyan szintu hogy az ITs gyakornok srac nalunk csak kuncogott rajta. Kerdezte hogy osszehozzon valami rendeset par nap alatt...
De teny es valo hogy a propteches sracok probaltak segiteni. Csak hijjan voltak szerintem rendes szoftveres embernek. Ez csak feltetelezes a tortentek alapjan
Nem tudom mi volt, én meg akkor nem fejlesztettem. Nem szokott rá komolyabb panasz jönni egyébként. De majd úgy is ujrairom. Na tényleg megyek, sose lesz kész... Keressetek, ha van vmi!
Nem lehet elmenteni a merest hibara fut. De az elmaszott senzorok nullazasahoz is a szoftver lefagyassal hibauzenettel er veget. Nem tukroz tul nagy profizmust felhasznaloi oldalrol.
Itt az egyik forumon kis erofeszitessel egy srac par honap alatt majdnem komolyabb meresi feluletet hozott letre. Vett 4 senzort, raakasztotta az elektonikara, konzultaltunk parszor es kisvartatva ott viritott a megoldassal eloben tesztelve a motorjan...

A hirdetett cucc jo meg barkacs-hobby celra is, de igazan bosszanto a hozza nem ertes a programozo reszerol.
Viszont lépek motort fenyezni. Később vagyok
Kaptal vegul szoftver frissitest?
Megoszthato? Vagy csak magadnak harcoltad ki?
Majd lesz hozzá jobb progi, frissítés.

Mi volt a gond?

Ugyan hogy... Mérnök informatikus vagyok (is) . Én írom az új szoftvereket bent. Zümi a tesztalany
Es hogy lehet megoldani ha hasonlo gond lesz,mint nalam a win kompatibilitas problema? Te fogod tamogatni?
Konkretan a fejleszto is vakarta a fejet
Keress majd, fbon is megtalálsz. Csak nálam ennyi az ára és polcról, garival természetesen.
Hasznalom en is napi szinten. Injektoros motoroknal is jol hasznalhato szinkronhoz,.illetve szelepallapot diagnosztokara is jo.
Elegge "butus" a software es windows kompatibilitas nalam nem volt zokkenomentes de segitettek az esztergomiak( volt par probalkozas mire jo lett...)
A hagyomanyos "csoves" szinkronteszter gyorsabban hasznalhato es a beallitasa egyszerubb, viszont nem annyira pontos.
Mindegyiket hasznalom.
Simán fenn van ebay-en. 329$.+posta meg ha van adó nalatok.
Oksa. Megmutatom az amcsiknak mi a műszer.
Az és igen jó cucc.
Ez magyar gyártmány ugye? Ez adapter a laptophoz? Mert egy olyat majd ha hazamegyek beszerzek.
Szívócső diagnosztikai műszer nálam rendelhető, átvehető, igény esetén a használatát is megmutatom. Keressetek bizalommal! ÁR:88 900 Ft.

Csak nálam ennyi az ára.
Sziasztok! Hátsó lengéscsillapítót újított vagy újíttatott már fel valaki?
Keresel egy ülés kérpitost. Szélesíti, megemeli (esetleg zselés betét bele) és mindjárt jobb.
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni vettem egy honda ntv 650 es motort nagyon jó szeretem csak egy baj van nagyon lent van az üléspozíció és szeretnék egy kicsit emelni rajt de nem tudom a kardán mennyit enged ha valakinek van valami ötlete kérem írjon .
Szép napot kívánok!
Ha valakit érdekel egy utazó szerelői állás nagy teljesítményű motorok (dízel és gáz) helyszíni karbantartására, akkor.szívesen adok részletesebb információt: emailcímem: ferenc.renyi@gmail.com
Szép jó estét kívánok ! Szükségem lenne Suzuki Lets 4 ,injektoros kismotoromhoz értő motorszerelőre, Esztergomban !!!